Cem Yılmaz Yine Kırdı Geçirdi

Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti Kemal bebeğe kavuştu… Önceki sabah babalığa adım atan Yılmaz, hastane koridorlarında kahkaha tufanı estirdi..
Ünlü komedyen ‘Bebeğin ismini ne koydun’ diyen meraklı vatandaşlara ‘Nihat Doğan koyduk’ esprisiyle yanıt verdi

10 Mart’ta nikah masasına oturan Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin bebeği, önceki sabah saat 08.12’de sezaryen doğumla dünyaya gözlerini açtı. Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 49 cm boyunda, 3 kilo 155 gram ağırlığında dünyaya gelen erkek bebeğe ‘Kemal’ adı verildi. Babalık heyecanını ilk kez tadan Cem Yılmaz, hastane koridorlarında kendisine ‘Bebeğini ismini ne koydunuz’ diyen vatandaşlara ‘Nihat Doğan koyduk’ esprisiyle yanıt verdi. Doğumu gerçekleştiren Prof. Dr. Cihat Ünlü, bir açıklama yaparak, ‘Hem anne hem de bebeğin sağlığı gayet iyi. Anne-babayı tebrik ediyor, bebeklerini sağlık ve mutlulukla büyütmelerini diliyorum’ diye konuştu.

KRAL DAİRESİNDE KALIYOR

Türkiye’nin en çok kazanan ünlülerinden olan Cem Yılmaz, eşi Ahu Yağtu için hastanenin kral dairesini tuttu. Gecelik ücreti 2 bin 650 Türk Lirası olan kral dairesi, 12 kişilik toplantı salonunun da bulunduğu üç geniş odadan oluşuyor.

Şimdiden ‘etiket’ oldu!

Hala Özge Çevik, yeğeni Kemal için Twitter’da hesap açtı. Henüz tweet atmayan Kemal Bebek yer bildirimi yaparak, kendisini Maslak Acıbadem Hastanesi’nde etiketledi!

İlk tebrik Güven’den

Oyuncu Ozan Güven, sabah erken saatte hastaneye gelerek yakın dostu Cem Yılmaz’ı ilk tebrik eden oyuncu oldu.

Mazhar yok Biricik geldi

Cem Yılmaz’ın ilk sinema filmi ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ta (1998) başrolü paylaştığı Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden, hastaneye gelen isimler arasındaydı. Suden, bebekle ilgili sorulara yanıt vermek istemedi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 381 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.