‘Bu Tarz Benim’in Çok Merak Edilen Yakışıklı Jürisinden açıklamalar

Olaylı yarışmanın yeni sezonunda jüri koltuğuna oturan ve vücudunun yüzde 80’i dövmeden oluşan Umut Eker, yakışıklılığı ve seksi vücuduyla son  zamanların en dikkat çekici jürisi sıfatını  kazandı.

Başladığı günden bu yana gündemden düşmeyen tarz yarışması yeni sezona yeni jüri üyeleriyle devam edecek. Aralarında Cemil İpekçi ve Sibel Arna’nın da bulunacağı jüri üyelerinden en çok merak edilen isim Umut Eker.

VÜCUDUNUN YÜZDE 80’İ DÖVME

Model, stil danışmanı ve aynı zamanda tasarımcı olan Umut Eker 1983 İstanbul doğumlu… Daha yarışma başlamadan genç kızların yeni gözdesi olmayı başaran Eker, dövmeleriyle ve piercingleriyle oldukça dikkat çeken bir model.

İlk dövmesini 17 yaşında yaptıran Eker, o yaşından beri yaşadığı özel anları vücuduna resmettirmiş ve neredeyse vücudunun yüzde 80’i dövmeden oluşuyor.

iste-bu-tarz-benim-in-yeni-jurisi-6848228_9091_m

“KADINLARIN ARADIĞI DURUŞA SAHİBİM”

Bir röportajında “Birlikte olduğum kadınların sayısını söylesem, erkekler kötü hisseder” diye bir iddiada bulunan Eker, kadınların aradığı ideal erkek duruşuna sahip olduğunu düşünüyor.

DİDEM SOYDAN’DAN EKER’E DESTEK

Yıllardır birlikte olduğu Simay Bülbül‘den sonra Naz Elmas ve Gonca Vuslateri‘yle de aşk yaşayan ünlü model, manken Didem Soydan‘ın çok yakın arkadaşı ve kendisinin stil danışmanlığını yapıyor.

Jüri üyesi olarak ilk kez ekranlara çıkacak olan arkadaşına Didem Soydan‘ın desteğiyse gecikmedi. Soydan, sosyal medya  hesabından umut eker için övgü dolu sözler paylaştı…

 

 

 

DİDEM SOYDAN’DAN EKER’E DESTEK

Yıllardır birlikte olduğu Simay Bülbül‘den sonra Naz Elmas ve Gonca Vuslateri‘yle de aşk yaşayan ünlü model, manken Didem Soydan‘ın çok yakın arkadaşı ve kendisinin stil danışmanlığını yapıyor.

Jüri üyesi olarak ilk kez ekranlara çıkacak olan arkadaşına Didem Soydan‘ın desteğiyse gecikmedi. Soydan, instagram hesabından Umut Eker için övgü dolu sözler paylaştı…

iste-bu-tarz-benim-in-yeni-jurisi-6848228_5008_m

 

 

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 427 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.