Brezilya Teknik Direktörü Scolari, Almanya Karşısındaki Mağlubiyetlerinin Sorumluluğunu üstlendi.

scolari-bu-felaket-sonucun--4556274

Brezilya’nın teknik patronu Scolari, tarihi hezimetin sorumluluğunu üstlendi.

Almanya karşısında 7-1’lik hezimete uğrayan Brezilya’da Luiz Felipe Scolari, mağlubiyetin sorumluluğunu kendi üzerine aldı.

Tarihinin en ağır yenilgisini alan Sambacılar’ın teknik patronu Scolari maç sonunda önemli açıklamalarda bulundu.

Felaketin sorumluluğunu üstlenen deneyimli teknik adam, “Kim sorumlu bu sonçtan? Ben, o benim! Bu felaket sonuç hepimiz için paylaşılabilir ama kadroyu kuran, taktik veren bendim. Bu benim tercihimdi.” diye konuştu.

Almanya’nın muhteşem bir futbol sergilediğini söyleyen Scolari mağlubiyet hakkında, “Geriye düştükten sonra toparlanamadık. Almanlar bile bunun nasıl olduğunu söyleyemez ama onların yeteneklerine saygı duymamız gerekir. Benin Brezilyalı insanlara mesajım bu. Lütfen performansımızı bağışlayın. Finale çıkamadığımız için çok üzgünüm. Şimdi üçüncülük maçını kazanmak istiyoruz.” sözlerine yer verdi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 412 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.