Brezilya 60 Sene Aradan Sonra iLkkez 4 den fazla golu filelerinde gördü.

brezilya-yi-aglatan-goller--4555871

 

Dünya Kupası yarı finalinde Almanya karşısında ilk yarıda kalesinde 5 gol gören Brezilya, 1954 yılından bu yana ilk defa Dünya Kupası maçında 4 taneden fazla golü kalesinde gördü.

Almanya karşısında ilk 30 dakikada 5 gol gören ev sahibi Brezilya ikinci yarıda skorun 7-0’a gelmesiyle adeta şoka uğradı.

Sambacılar, en son Dünya Kupası’nda Macaristan’dan 4 gol yemişti. 1954 Dünya Kupası’nda Macaristan’a 4-2 mağlup olan Brezilya, 60 yıllık aranın ardından ilk defa kalesinde 7 gol gördü.

Güney Amerika temsilcisi Brezilya, Almanya maçıyla ilk defa bir Dünya Kupası maçında kalesindegördüğü 7 gole engel olamadı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 414 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.