Beşiktaş da ‘Transfer şimdi başlıyor’

Transfer çalışmalarını kaleci ve stoper transferi yaparak sürdüren Beşiktaş Yönetimi, Türkiye’de oynayacakları hazırlık maçlarının ardından forvet transferini de noktalayacak.

Bir yerli, bir de yabancı golcü alarak bu bölgedeki gücünü daha da arttırmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, şu ana kadar hiçbir golcü oyuncuyla masaya oturmadı.

Bu konuda bir açıklama yapan Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, “Forvet transferi kısa sürede bitmeyecek. Çünkü yeni başladık. Basında birçok isim yazıldı. Bunun yanı sıra menajerler bize bir çok isim önerdi. Transfer sezonun bitmesine çok var. Bu nedenle alacağımız oyuncu için çok zamanımız var. Bu transfer kesinlikle nokta bir transfer olacak” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 280 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.