Bedirhan Gökçe Kimdir – Bedirhan Gökçe Hayatı – Bedirhan Gökçe Biyografisi

Bedirhan Gökçe

Bedirhan Gokce Kimdir – Bedirhan Gokce Hayati – Bedirhan Gokce Biyografisi
Bedirhan Gokce, 21 Mart tarihinde Ardahan’li memur ailesinin 6. Cocugu olarak Ankara’nin bir gecekondu mahallesinde dogdu. Bedirhan Gokce, 7 yil boyunca okul tatillerinde TRT’de cayci olarak calisti. 1988 yilinda TRT’nin actigi seslendirme sinavlarinda basari gostererek TRT’de memur olmus ve gunumuze kadar seslendirdigi onlarca parcalarla ve siirlerle tanindi. Sanatci bircok ozel televizyon kanalinda siirlerini seslendirdigi programlar yapti. Ayrica TRT’de yayinlanan Bedirhan Gokce ile gecenin kiyisinda adli programi sundu. Bedirhan Gokce, 1993 den itibaren ozel radyolarla geceleri siir okudu. 1995’in sonunda Hulki Cevizoglu’nun teklifi ile Kanal 6′nin haberlerini okumak uzere memuriyetten istifa etti. Bir donem Kanal 6’nin haberlerini seslendirdi. 1996 da Kanal A’da radyo programi yapmaya karar verdi. Yine ayni sene 1996 da bir siir albumu yapti. Reklam, film, belgesel seslendirdi. Ilk siir albumu “Ucuncu Sayfa Siirleri” 1999 yilinda cikmistir. “Basim Gozum Ustune”, “Gule Yazdim…” ve “Adam Kavga’da Belli Olur” adini tasiyan siir albumlerini Moral Produksiyon’dan cikaran sanatci bu albumuyle siirdeki yerini pekistirirken Kral TV 2005 Video Muzik Odulleri’nde “Siir Dalinda Birincilik” odulunu aldi. Askerligini yaptiktan sonra Eylul 2000 de Radyo Tatlises’e gecti ve bu sebeple Ankara’dan Istanbul’a tasindi. Ama bu arada “Kanal Atelevizyonundaki “Damlayan Misralar” adli programina da devam etti. 2005 de ‘Sifali Huzunler’ adli kitabini cikartti. 2005 de Radyo Tatlises’den ayrilarak hemen ardindan Best FM’e gecti. 1998 yilinda Ankara’nin yerel televizyonu Kanal A’da yaptigi siir programiyla, kultur programlari dalinda RTGD TV OSCAR’lari odulunu kazandi. Damlayan Misralar adli TV programiyla Radyo Televizyon Gazetecileri Dernegi’nin “2000 yili Radyo TV oskarlari” odulu ile Kultur Sanat dalinda yilin en iyi televizyon programcisi oldu. Bedirhan Gokce 2003 yilinda “A.G.A” adli yonetmenligini Andac Haznedaroglu’nun yaptigi TV dizisinde rol almistir. Bedirhan Gokce, Kral Fm’de siir programlari yapmistir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 211 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.