Bayramda Hükümlü ve Tutuklulara Açık Görüş

Adalet Bakanlığı, kapalı ceza infaz kurumlarında Ramazan Bayramı dolayısıyla açık görüş yapılacağını açıkladı.

Adalet Bakanlığı, kapalı ceza infaz kurumlarında Ramazan Bayramı dolayısıyla açık görüş yapılacağını açıkladı.

Adalet Bakanlığı tarafından Cumhuriyet Başsavcılıklarına gönderilen yazıda, “Hükümlü ve Tutukluların Ziyaret Edilmeleri Hakkında Yönetmelik”in, “bayramlarda ve özel günlerde açık görüş” alt başlıklı 15. maddesi gereğince, kapalı ceza infaz kurumlarında Ramazan Bayramı’nda açık görüş yapılacağı belirtildi. Açık görüşten, disiplin cezası almış ve bu cezası kaldırılmamış hükümlü ve tutuklular dışında kapalı ceza infaz kurumlarında bulunan tüm hükümlü ve tutukluların yararlanacağı bildirildi.

-GÖRÜŞ SÜRESİ YARIM SAATTEN AZ OLMAYACAK-

Açık görüşler aşağıda belirtilen tarihlerde ve her hükümlü bir kez yararlandırılmak üzere yapılacak:

“Adana E Tipi, Ankara 1 ve 2 Nolu L Tipi, Alanya ve Antalya, Balıkesir L Tipi, Bursa E Tipi, Çorum L Tipi, Denizli D Tipi, Eskişehir H Tipi, Gaziantep E Tipi, İzmir-Buca, Maltepe 1, 2 ve 3 No.lu L Tipi, Mersin E Tipi, Silivri 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8 No.lu L Tipi kapalı ceza İnfaz kurumlarında kalan hükümlü ve tutuklulara 21-25 Ağustos’ta, 5 gün, diğer bütün ağır ceza merkezi ve müdürlük teşkilatı bulunan bağlı kapalı ceza infaz kurumlarında kalan hükümlü ve tutuklulara 21-23 Ağustos tarihleri arasında 3 gün açık görüş yaptırılacak. Müdürlük teşkilatı bulunmayan bağlı kapalı ceza infaz kurumlarında kalan hükümlü ve tutuklulara ise 22-23 Ağustos tarihleri arasında ve Cumhuriyet Başsavcılıklarının görüşü alınarak kurum tarafından belirlenecek bir günde yapılmak suretiyle açık görüş yaptırılacak.”

Açık görüşler, görüş süresi yarım saatten az ve bir saatten fazla olmamak kaydıyla, 09.00-17: 00 saatleri arasında yapılacak. Ziyaret süresi, görüşmenin fiilen başladığı andan itibaren işleyecek. Hükümlü ve tutuklular sadece anne, baba, eş, çocuk, torun, büyükanne, büyükbaba ve kardeşleriyle görüştürülecek. –

Etiketler:

Bu yazı toplamda 341 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.