Bayramda hava nasıl olacak?

Ramazan Bayramı süresince Türkiye’nin büyük bölümünde yağış beklenmiyor.

271251

Meteoroloji Genel Mudurlugu’nden yapilan aciklamada, “Yurdumuzun bugun kuzeybati kesimlerinin yagisli havanin etkisinde kalmasi, Marmara, Bati Karadeniz’in ic kesimleri ile Kutahya, Ankara ve Eskisehir’in kuzey kesimlerinin gok gurultulu saganak yagisli, diger bolgelerin ise acik ve az bulutlu gecmesi beklenmektedir. Yagislarin Trakya ile Kocaeli, Sakarya ve Bati Karadeniz’in ic kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olmasi tahmin edilmektedir.

Yarin yurdun kuzey kesimlerinin parcali ve cok bulutlu, Dogu Karadeniz, Dogu Akdeniz’in ic ve yuksek kesimlerinin gok gurultulu saganak yagisli, Istanbul, Kocaeli, Sakarya, Duzce, Bolu ve Bartin’in kisa sureli hafif saganak yagisli gececegi tahmin ediliyor.

26.07.2014 Cumartesi gunu Bati Akdeniz’in ic kesimleri, Ic Ege, Bilecik, Eskisehir, Bolu, Adana’nin kuzey ve dogusu, Osmaniye, Hatay’in kiyi kesimi ile Artvin ve Ardahan cevrelerinin saganak ve gok gurultulu saganak yagisli gececegi bekleniyor.

27.07.2014 Pazar gunu Dogu Karadeniz, Dogu Anadolu’nun kuzeyi, Sivas, Adana, Osmaniye ve Hatay’in Kiyi kesimleri ile Antalya’nin dogusunda daglik kesimlerde gok gurultulu saganak yagislar gorulecegi diger bolgelerimizin ise parcali ve az bulutlu gececegi tahmin ediliyor.

Ramazan Bayrami suresince yurdun buyuk bolumunde yagis beklenmiyor, Bayramin 1. Gunu Dogu Karadeniz ile Dogu Anadolu’nun kuzeydogusunda, 2. Gunu Artvin ve Ardahan cevrelerinde, 3. Gunu ise Kars, Ardahan ve Erzurum’un kuzeyinde kisa sureli saganak gecisleri gorulebilecegi tahmin ediliyor.

Yurdumuzun ic ve dogu bolgelerinde mevsim normallerinin birkac derece uzerinde kiyi kesimlerde ise normalleri civarinda seyreden hava sicakliginda onemli bir degisIklik olmayacagi tahmin ediliyor” denildi.

Kaynak:TRTHaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 514 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.