Başarıya Nasıl Ulaşılır ? Başarıya uLaşmanın Sırları Püf Noktaları

 Başarı için mutluluk eşiginizi arttırın;

                   Elde etmek istediginiz başarılı olmak kavramı herneyse,önce mutluluk  eşiginizin nerede 

olduğunu fark edin.Bir hafta boyunca kendinizi izlemeniz ve genel anlamda nasıl bir ruh halinde olduğunuzu

fark etmeniz iyi bir başlangıç.Bu eşiği yükseltebilmek için beyninizi yeniden programlayabilirsiniz.                    

1-)Minnet duygunuzu 30 saniye hatırlayın.Yarın sabah 30 dakika boyunca minnet duydugunuz,teşekkür etmek istediğiniz 5 konu       yada kişi bulun ve bunları yazıya dökün.Mutluluk eşiğiniz 24 saat     boyunca baz seviyesinden yukarı dogru seyredecek.eğer bu çalış-     mayı 21 gün boyunca hergün yaparsanız,önümüzdeki 6 ay boyun-     ca mutluluk eşiğinizin daha yukarılarda seyrettiğini göreceksiniz.

2-)Günde 3 dakika günlük yazın fazla değil.Günde 3 dakika boyun- ca aklınıza gelen pozitif,olumlu ve iyimser bir düşünce,duygu ve       olayı yazdığınızda mutluluk eşiğiniz artıyor,daha sosyal oluyorsu-       nuz  ve bağışıklık sisteminiz gelişiyor.

3-)Yeteneklerinizi bulun,hergün kullanın.Başarının hızlı bir for-   mulü yok ama kazanılabilir yolları var.İyi niyet ve istemek başarı        için yeterli olmuyor.Niyeti ve isteği harekete geçirmek ve ona sü-                  reklilik kazandırmak gerekiyor.Ama her şeyden önce başarılı olmak için işe kendimizi iyi hissederek                  başlamamız gerekiyor.Mutluluk eşiğimizi yükseltmek hem sağlıklı bireyler olarak ilerlememizi sağla-                yacağı gibi daha başarılı bireyler olmamızada imkan verecek

Etiketler:

Bu yazı toplamda 573 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.