Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Mali Genel Kurulu’nda konuştu

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mali Genel Kurul’da “2 yıl daha buradayım” dedi. Ezeli rakip Galatasaray’a göndermelerde bulundu.

Fenerbahçe Kulübü’nün 2012 yılı olağan mali genel kurul toplantısı başladı.

Alkışlar eşliğinde kürsüye gelen başkan Aziz Yıldırım, basında çıkan istifa haberlerini yalanlayarak “Verdiğim sözleri hep tutmuşumdur. Tutmaya da devam edeceğim. İki yıl daha buradayım” dedi.

Mali Genel Kurul’da açıklamalar yapan Aziz Yıldırım’ın hedefinde Galatasaray vardı.
İşte o açıklamalar

“2006 yılından beri Fenerbahçe’nin sürekli önü kesiliyor. Bizim dava ile ilgili konuşmamam söyleniyor. Ben de bu uyarıya katılıyorum. Galatasaray Kulübü, açık bir şekilde söyleyeceğim, sürekli konuşuyorlar.

Biz kimsenin işi ile ilgili, diğer kulüplerle ilgili hiçbir şey konuşmadık. 2006 yılında Denizli’de şampiyonluğu kaybettik sonra bir baktık başka şeyler olmuş. 2009-2010’da yine oldu. 2006’daki travmayı atlattık.” diye konuştu.

Aziz Yıldırım’ın konuşmasından satır başları şöyle

“- 2009-2010 yılında son maçta Trabzonspor’u yenemedik. Bakanlar bile söyledi şaibe olduğunu. 1959’dan beri olan Türk futbolunun faturası iki ay içinde bize kesilemez.

– Galatasaray Kulübü Başkanı, TFF başkanı ile kol kola geziyor. Bu ülkede savcılar yok mu? Buyrun göreve.

– Bir yazar diyor ki Aykut Kocaman’ı 6222’den yargılamak lazım. Bunlar tiyatro oynuyor.

– Galatasaray’da bir gelenek vardı her şeyi yapıp sonra ellerini uzatır gibi yaparlar.

– Madem Fenerbahçe kirli, çıkartın o zaman havuzdan görelim bakalım Fenerbahçe ne kadar alıyor siz ne kadar? Ben devleti göreve çağırıyorum. Bütün kulüplerin denetlenmesi gerekiyor. 2006’da olaylar yaşadık her gün basın bizim hakkımızda basında yalan imajlar yaratıldı.

– Fenerbahçe’yi tabii geçersiniz. Eğer Galatasaray’ın yaptığı SPK işleri doğru ise bize de yol göstersinler biz de yapalım. Ben Aziz Yıldırım olarak onların stadı yapılırken Türkiye için yapılacak hiçbir stada karşı çıkmam dedim. Galatasaray bedava stada oturdu. Ali Sami Yen ile ilgili devlete hiçbir sözlerini tutmadılar. Bizim stadımızı yaparken emeği geçen tüm Fenerbahçelilere teşekkür ediyorum.

– İddaa gelirlerinde 4-5 milyon lira alıyoruz. 30 milyon liraya yakın para almamız gerekiyor. Yayın hakları serbest olabilir. Biz bundan hakkımızı almak istiyoruz.”

Etiketler:

Bu yazı toplamda 638 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.