Avusturya Kampı Başlıyor

Yeni sezon hazirliklarina Florya Metin Oktay Tesisleri’nde baslayan Galatasaray Futbol Takimi, sezon oncesi hazirlik kampi icin bugun oglen saatlerinde ozel bir ucusla Avusturya’nin Salzburg kentine hareket etti. Takimimiz buradan kamp yapacagi Windischgarsten bolgesine gececek.

Galatasaray’in kamp kadrosunda su isimler yer aliyor.

Hamit Altintop, Aydin Yilmaz, Selcuk Inan, Alex Telles, Burak Yilmaz, Umut Bulut, Armindo Bruma, Hakan Balta, Semih Kaya, Koray Gunter, Yekta Kurtulus, Oguzhan Kayar, Emre Colak, Veysel Sari, Umut Gundogan, Nordin Amrabat, Furkan Ozcal, Olcan Adin, Sinan Gumus, Muhammed Alperen Uysal, Ismail Cipe, Huseyin Altug Tas, Berk Ismail Unsal, Emre Can Coskun, Berk Yildiz, Birhan Vatansever, Emre Tosun, Eray Iscan.

Felipe Melo, Aurelien Chedjou ve Fernando Muslera kampa daha sonra katilacak.

Kaynak:Galatasaray.org

Etiketler:

Bu yazı toplamda 467 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.