Avatar Atakan Aslan Kimdir? Avatar Atakan Biyografisi

 

Survivor Atakan

Avatar Atakan

Tv8 Ekranlarında Yayınlanan Survivor 2016 Yarışma Programındaki Performansı, Hırsı ve Hızı iLe Dikkat Çeken Avatar Atakan iLe ilgili Bilgileri Derledik ve Sizlerle Paylaşmak Üzere Düzenledik. Yarışmada Potansiyel oLarak Birinci Gösterilen Avatar Atakan, Diğer Tüm Yarışmacılardan, Hem Kendi Takım Arkadaşlarından Hemde Rakip Takım Oyuncularından Çok Daha Hızlı ve Çok Daha Çevik Bir Yapısı iLe oLdukca Dikkat Çekmektedir. Ve Nitekim Halk Oylamasında da GeneLLikLe Birinci Gelmektedir. Son Olarak Halk Oylamasında Birinci Gelerek, Elenme Potasına Yılmaz Morgülü Sokan Başarılı Sporcu, Morgül’ün Adaya Veda Etmesine Vesile oLmuştur.Ada iÇerisinde Hemen Hemen Her Tartışmanın, Gerek Birebir oLarak ve Gerekse Dolaylı oLarak iÇerisinde Bulunan Avatar Atakan iLe iLgili Bilgiler Şu Şekildedir.

Survivor Avatar Atakan Kimdir ?

Survivor Avatar Atakan’ın Yaşı: 27
Survivor Avatar Atakan‘ın Boyu: 1.88 m
Survivor Avatar Atakan’ın Kilosu: 85 kilo
Survivor Avatar Atakan Nereli: Sivas Zara
Survivor Avatar Atakan Mesleği: Dövüş Sporu

Survivor Avatar Atakan tam adıyla Çağan Atakan Arslan 27 Ağustos 1989 İstanbul doğumludur. Atakan Arslan, İstanbul Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulundan mezun olmuştur. Yarışmacı daha genç yaşlarda spora merak salmış henüz 16 yaşındayken vücut geliştirmeye başlamış. Sporcumuz kickboks, muay thai ve free fight branşlarında kendisini geliştirmiş ve bir çok madalya kazanmıştır. Hatta eski Survivor olan Hasan ile bir ringde karşılaşmıştır. Ringte kendisine Soldier lakabı takan Avatar Atakan’ın başarılarına baktığımızda;

2007 yılı Kickboks Türkiye Şampiyonu
2009 yılı Wffa Free Fıght Avrupa Şampiyonu
2010 yılı Muay Thai Türkiye Şampiyonu
2010 yılı Best Muay Thai Superlig Şampiyonu
2010 yılı Wof World O-Sport Federatıon Muay Thai Dünya Şampiyonu
2010 yılı İfma Büyük Erkekler Muay Thai Dünya 3.sü
2011 yılı Türkiye Muay Thai Şampiyonu
2011 yılı Best Muay Thai Süper ligi Şampiyonu
2011 yılı İfma Büyük Erkekler Muay Thai Dünya Şampiyonu

Survivor Atakan

Avatar Atakan Kimdir

Survivor Yarışmasında Avatar Atakan, Favori Birinci Gösterildiği Gibi Birinci oLabilecekmi, Bunu iLerleyen Haftalarda Tüm izLeyicileri Göreceklerdir. Bizde Kendisine Yarışmada Başarılar Diliyoruz.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 675 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.