Mobil Sohbet

.

Arjen Robben: Takım Olarak ilerliyoruz.

Hollandalı yıldız Oyuncu Arjen Robben, Hollanda’nın tam bir takım Halinde olduğunu ve hep birlikte Kupayı Alana Kadar adım adım ilerlediklerini söyledi.

2014 Dünya Kupası’nda yoluna tam gaz devam eden Hollanda, Kosta Rika’yı penaltılarla geçerken Arjen Robben, Cillessen’in yerine penaltılar için kaleye Tim Krul’un geçmesini “Biz başarıya tüm takım birlikte koşuyoruz.” sözleriyle değerlendirdi.

NOS’a konuşan Robben, “Maç boyunca harika Oynadık, penaltılarda da yine mükemmeldik. Gol atamadık Fakat çok çok iyi bir futbol oynadık. Soyunma odası tam bir karnavaldı. Kaleye Tim’in geçip zaferi getirmesi bu işi hep birlikte, takımca yaptığımızın kanıtıdır. Klişe sözler etmek istemiyorum, ama gerçekten takım olarak iyi oynayarak tur atladık.” dedi.

Kendsini yere atmayı sevmediğini de sözlerine ekleyen yıldız oyuncusu, “Saha dışında hakkımda söylenenlere kulak vermiyorum. Her yerime tekme yedim, darbe aldım ama düşmedim. Topla istediğim kadar fazla buluşamadım, buluşsam daha etkili olabilirdim. Kendi lafımdan dönmüş gibi olacağım, ama bütün maç yıkılmadım, her darbeye rağmen ayakta kaldım.” diye konuştu.

SNEJIDER: İŞLER İSTEDİĞİMİZ GİBİ GİTMEDİ Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Sneijder de iki defa direğe takıldı. Hollandalı Yıldız Futbolcu, “Çok iyi oynadık ve fırsatlar bulduk. Ama bir ara işler istediğimiz gibi gitmemeye başladı, gol atamadık. Ama Neticede kazandık ve şimdi hoş bir duygu hissediyorum.” ifadelerine yer verdi

 

_h353_w628_m6_otrue_lfalse (1)

 

Hollanda, yarı finalde Arjantin ile Sao Paulo’da karşılaşacak. Bu maçın galibi, finalde Brezilya-Almanya maçının galibiyle eşleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir