Arjantinli Yıldız Futbolcu Agüero; Farkımızı ortaya koyduk.

_h353_w628_m6_otrue_lfalse (1)

 

Arjantinli Oyuncu,FIFA Dünya Kupası’nda finale yükselerek farklarını ortaya koyduklarını söyledi.

Arjantin Milli Takımı’nın golcüsü Sergio Agüero, FIFA Dünya Kupası’nda finale yükselerek kendileri hakkında olumsuz düşünen birçok kişiye güçlerini ispatladıklarını söyledi.

Turnuvanın yarı finalinde Portakalları penaltı atışları sonunda eleyen Arjantin’in golcü oyuncusu Sergio Agüero finale kalmayı hak ettiklerini söyledi

İngiliz basınından BBC’ye konuşan milli futbolculardan Agüero, Arjantin’in turnuvada başarısız olacağı yönünde birçok insanın beklentisi olduğunu belirterek, “Arjantin’in finale kalmasını neredeyse kimse beklemiyordu” değerlendirmesinde bulundu.

Kaliteli oyunculara sahip iyi bir takım olduklarını kanıtladıklarını kaydeden Agüero, “Bireysel olarak bakıldığında, futbolcularımızın her birinin çok iyi olduğunu biliyorduk” dedi.

Maxi Rodriguez ise finale kadar çok zorlu karşılaşmalar oynadıklarını vurgulayarak, “Böyle bir mutluluğu hak etmiştik. Şimdi Buenos Aires’ten çıktığımızdan beri kurduğumuz hayali gerçekleştirmek için bir final maçına daha çıkmamız gerekiyor” ifadesini kullandı.

Finalde Almanya ile karşılaşacak Arjantin’in, eline geçen Dünya Kupası’nı kaldırma fırsatını çok iyi değerlendirmek zorunda olduğunun altını çizen Rodriguez, “Umarım 90 dakikanın ardından bunu başaran taraf biz oluruz” diye konuştu.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 467 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.