Arda Turan’a Sinem’den Sert Yanıt Geldi..

 

 

imagesRVY54FM9

Arda Turan’ın Sinem Kobal’la yaşadığı ilişki hakkında konuşmasına Güzel oyuncu yanıt verdi.

Arda Turan’ın ”Üzerimde emeği geçen herkez benim için değerlidir.Buna Sinem’de dahil.Kimin daha fazla,kimin daha az hata yaptığını konuşmak gereksiz olur.Biz evlilik planları yaparken ayrılma kararı aldık. Demek ki bitmesi daha hayırlıymış.Ama ben bazı şeyleri kabul edebilen bir adam değilim.Sinem başka bir erkekle görüştüğü an benim için her şey bitmiştir.Bundan sonra tek arzum,Sinem’in mutlu olmasıdır.”sözlerine Sinem Kobal Yanıt verdi.

 

Kobal yaptığı açıklamada:”Benim özel hayatım ile ilgili susma tercihim kişilere söz hakkı vermemeli ama ne yazık ki üzerine hala konuşuluyor.Benim için bu ilişki 1.5 yıl önce bitmiştir.Biten ilişkinin ardından ben suskunluğumu koruyup,yaşananlara ne olursa olsun saygı duysam da hala konuşulması,Bu tarz haberlerle uyanmak,hayatımın sorgulanır halde olması beni oldukça rahatsız etmektedir.Lütfen biraz saygı ”dedi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 406 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.