AppLe iPad için Firma Şokta.

AppLe iPad Protitipi Çalındı

AppLe iPad Protitipi Çalındı

AppLe Çalışanlarından Birinin Yeni Tasarlanmış oLan iPad Modelinin Prototipinin Çalındığı Bildirildi.

California da Bir Evde AppLe Çalışanlarından Birisinin Çantasında Taşıdığı Prototip’in Çalındığı Bilgisine uLaşıldı.

Yeni Geliştirdiği Ürünleri Lansman Yapılıncaya Kadar Son Derece Gizli Tutan AppLe Firmasının Bu Kez Başı Büyük Belada Gibi Gözüküyor.

Edinilen Bilgiye Göre Adı Verilmeyen AppLe Çalışanını internet Üzerinden Tanışıp Evine Davet Eden Katherine Stump, Adama tuzak Kurdu.AppLe Çalışanı Eve Geldiği Esnada Katherine Stump’un Sevgilisi Tarafından Elektroşok CihazıyLa Bayıltılarak Çantasından Yeni iPad’in Prototipleri ve Paraları Çalınan Adam Daha Sonra Issız Bir Bölgeye Bırakıldı.

Şikayet Üzerine Katherine Stump ve Erkek Arkadaşı Alexander Nejat Yakalanarak Göz aLtına aLındı, Paralar Bulundu Ama iPad Prototipleri Bulunamadı.

Yetkililerinin Yaptığı Açıklamaya Göre, Kaybolan Prototiplerin AppLe’nin Yeni Geliştirdiği Yeni iPad ürününün Olduğuna Dair Herhangi Bir Bilgiye uLaşılamadığını Söylediler.

Çalınan ve Bulunamayan iPad ürünün Gerçekden AppLe Şirketinin Yeni Ürünü oLması Durumunda KonuyLa iLgili iLeriki Günler iÇerisinde AppLe den Yeni Açıklama Gelmesi Bekleniyor.AppLe Bu Konu iLe iLgili Sessizliğini Sürdürüyor…

appLe iLetişim Teknolojileri, Mobil Ürünler, Bilgisayar Teknolojileri, Sohbet Cihazları Üreten Dünyanın FinansaL AnLamda En Değerli Şirketi Olarak Gözülmektedir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 606 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. dubai adress ist

    2 Mayıs 2015 at 15:44

    aplle bunu nasıl telafi edecek yeniden bir ipad yapacak.
    apple hiç ödün vermeyen bir firma keşke olmasaydı yapanların emekleri boşa gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.