Amrabat’ın asist iddiası

Fas Milli Takımı ile birlikte Londra Olimpiyatı’na giden Galatasaray’ın yeni transferi Nordin Amrabat, sarı-kırmızılı forma altında büyük başarılara imza atmak istediğini söyledi.
02:30 | 26 Temmuz 2012

Radyospor’a konuşan yıldız futbolcu yeni sezonda Burak Yılmaz’a çok gol attıracağını iddia etti. Hayallerinin gerçek olduğunu kaydeden Amrabat, “Transferimde emeği bulunan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Burak fantastik bir oyuncu. Geçen sezon Trabzonspor’da 33 gol attı. Ona sayısız gol pası vermek istiyorum. Umarım vereceğim gol paslarıyla bu sezon Galatasaray’da daha fazla gol atar. Gerçekten çok önemli bir oyuncu” diye konuştu.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 281 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.