Mobil Sohbet

.

Almanyanın Futbol Otoritelerinden Biri olan Beckenbauer, Messi Hakkında Konuştu.

_h353_w628_m6_otrue_lfalse (1)

 

Almanyanın efsanelerinden biri olan Beckenbauer,  Arjantinli yıldız futbolcu messi’nin Dünya Kupası final maçında özel bir teknik ve oyun gösterebileceğini düşündüğünü söyledi.

Almanya’nın futbol efsanelerinden biri olan Franz Beckenbauer, Arjantin milli takımının süper yıldız topcusu Lionel Messi’nin pazar günü oynanacak olan Dünya Kupası final maçında yapacağı dahiyane bir oyunla sonucu etkileyebileceği görüşünde.

Hindustan Times gazetesine açıklamalarda bulunan Beckenbauer, “Arjantin tehlikeli bir takım. Hollanda turnuvaya Van Persie ve Robben ile damgasını vuruyordu. Ama yarı finalde Arjantin onlara göz bile açtırmadı. Almanlar için de Arjantin savunmasını aşmak zorlu olacak. Tabii Lionel Messi gibi bir süper yıldızı da her zaman kontrol etmek zorundalar. O, elde edebileceği bir fırsatta yapacağı dahiyane bir hareketle işleri değiştirebilir. Almanya’nın Neymar ve Messi’si yok. Ama takım harmonisine sahipler. Bauern Münih’ten 6 oyuncu ilk onbirde oynuyor. Ayrıca arkalarında harika bir kaleci var. Almanya’nın Brezilya karşısındaki gibi bir oyunu oynamasını kimse garanti edemez. Ama 7-1’lik galibiyetle bu takımın artık daha iyi noktalara geldiği aşikar.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir