Ali Sunal Gökçe’nin İkizini Buldu

Ali Sunal, önceki gün eski eşi Gökçe Bahadır’a şaşırtıcı derecede benzeyen bir kız arkadaşıyla Bebek’te objektiflere yakalandı.

AYRILIK SONRASI İLK KARE

Geçen yaz Bodrum’da evlendiği Gökçe Bahadır’dan şubat ayında boşanan Ali Sunal, aylar sonra ilk kez bir başka kadınla objektiflere yakalandı. Boşanma sonrası adı farklı isimlerle anılan ancak hiçbiriyle görüntülenemeyen ünlü oyuncunun kaçış hikayesi önceki akşam Bebek’te son buldu.

SUNAL’I ELLERİYLE BESLEDİ

Beraber bir kafeye giren ikili, önce tavla maçı yaptı, ardından yiyecek siparişi verdi. Gökçe Bahadır’a benzerliğiyle dikkat çeken kadın, masaya gelen yemeği Sunal için dilimleyip hazırladı. Bu sırada ünlü oyuncunun keyfine diyecek yoktu. Ancak habercileri fark edince bu keyiften eser kalmadı ve Ali Sunal’ın yüzü bir anda asıldı.

Üç yıllık sevgililik döneminden sonra 2011 yılının Temmuz ayında hayatlarını birleştiren Ali Sunal-Gökçe Bahadır ikilisi, bu yılın şubat ayında tek celsede boşanmışlardı. Ali Sunal ayrılık öncesi yaptığı açıklamada evliliği yürütemediklerini söylemişti.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 511 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.