Aileler Tanıştı

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, 29’uncu yaşını önceki akşam Anjelique’te kutladı.

Meryem Uzerli, yaklaşık yedi saat süren partide yeni yaşını dizideki rol arkadaşları ve sevgilisi Can Ateş’le kutladı. Uzerli ve Ateş çifti, gecede ailelerini de tanıştırdı. Gecede hediyeye boğulan Uzerli, dostları ve ailesinin yanında çok mutlu olduğunu söyledi: “Hediyeler çok önemli değil, dostlarımın buraya gelmeleri yeter. Allah bana bu dünyada bir sene daha hediye etti. Bir sene daha kalabiliyorsam, en büyük hediye budur. Yaşın bir önemi yok, o sadecebir sayı.”

SERVİS ARABASI

Selma Ergeç ve Filiz Ahmet, partiden Nur Fettahoğlu’nun otomobiliyle ayrıldı. Bir muhabirin “Servise mi çıkacaksınız?” sorusu, Fettahoğlu’nu güldürdü.

BRAD PITT OYNAMAYACAK

Partiye eşi Bergüzar Korel ile gelen Halit Ergenç, dizide Brad Pitt’in rol alacağı iddiası için “Brad Pitt oynamayacak, bunu sizden duyuyorum” dedi.

YENİ PROJE YOK

Diziden ayrılan Nebahat Çehre de partideydi. Bodrum tatilinden yeni döndüğünü söyleyen usta oyuncu, yeni bir projesi olup olmadığı sorusuna olumsuz yanıt verdi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 393 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.