Abdullatif Şener’den cumhurbaşkanlığı açıklaması

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanlığı adaylığına, CHP ile MHP’nin ortak adayı olarak kendisinin gösterileceği iddialarına dair kimseyle görüşmesinin olmadığını söyledi.

“DİL TAHSİLİ İÇİN İNGİLTERE’DEYDİM”
Memleketi Sivas’a gelerek partisinin İl Başkanı Ahmet Eymir’in oğlu Oğuzhan Eymir ile Rukiye Düzardıç’ın nişanına katılan TP Genel Başkanı Abdüllatif Şener, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Şener, dil tahsili için bir süredir İngiltere’de olduğunu belirterek, Türkiye’nin siyasetini uzaktan izleme fırsatı bulduğunu belirtti. Demokratik toplumlarda iktidarın eleştirilebildiğini fakat Türkiye’de bunun olmadığını savunan Şener, “Türkiye’de savaş çığlıkları atılıyor ve maalesef tek bir sivil toplum kuruluşu, küçük bir vatandaş grubu, basın, aydınlar savaş çığlıklarının ardından ‘Bu yanlıştır, protesto ediyorum’ diyemiyor, hiçbir eylem ortaya koyamıyor. Bu ne biçim ülkedir?” dedi.

“BAŞBAKAN İSRAİL’E GÜRLEYEMEDİ”
Ortadoğu’daki iç çatışmanın ardından İsrail’in mesafe katedeceğini ve Kudüs’ü Müslümanlardan arındırıp başkent olarak ilan edeceğini iddia eden Abdüllatif Şener, “Nedir şu Ortadoğu’da olup bitenler? Bir başka ülkeyi karıştırmak, NATO’nun askeri güçleriyle birlikte Libya’da vatandaşları katletmek, doğrudan yönetime müdahale etmek… Bu Türkiye’nin yapacağı iş olamaz. Suriye sınırına askeri yığınak yapıyor Türkiye. Neden? Başbakan istedi diye. Ben soruyorum, İsrail uluslararası sularda sivil bir gemimizi bastı. 9 vatandaşımız katledildi, onlarca vatandaşımız yaralandı; 600 vatandaşımızın eline İsrail kelepçeleri taktı ve dünya televizyonları gözü önünde esir muamelesi yaptı. 80 yıldır Türkiye’nin onurunu, gururunu bundan daha fazla incitecek hiçbir hadise meydana gelmemiştir. İsrail’in bu katliamı karşısında neden sayın başbakan askeri yığınağını İsrail’e karşı göstermedi? Suriye’ye gürlediği gibi neden İsrail’e gürleyemedi? ifadelerini kullandı.

Müthiş buluş! İngilizce konuşmanın sırrı çözüldü. Nasıl mı? Tıklayın!
CUMHURBAŞKANI ADAYI OLUR MU?
Cumhurbaşkanlığı adaylığına, CHP ile MHP’nin ortak adayı olarak kendisinin gösterileceği iddialarının sorulması üzerine kimseyle görüşmesinin olmadığını ifade eden TP Genel Başkanı Abdüllatif Şener, “Şuanda mevcut milletvekillerinin veya bazı partilerin bu konuda nasıl bir tutum sergileyecekleri konusunda benim herhangi bir değerlendirme yapmamın doğru olmadığı kanaatindeyim” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 356 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.