A grubu tamam !

Dünya Kupası 2018 Rusya’da tüm heyecanıyla devam ediyor.Bizlerde ellerimizden geldiği kadar bu heyecana katkıda bulunmaya çalışıyoruz.A grubundan çıkan 2 takım belli artık.Rusya ve Uruguay bu gün oynadıkları maçlarla çıkmayı garantilediler.

Ev sahibi olarak katılan Rusya , oynadığı hazırlık maçlarında bir varlık gösterememiş ve Rus taraftarlarını bile beklenti içerisine alamamıştı.Ancak oynadıkları 2 maçı da yenerek 2.tura çıkmayı grantileyen ilk takım oldular.Bu gün oynanan maçta Uruguay 1-0 Suudi Arabistan ‘ı yenince onlarda gruptan çıkmayı grantiledi.

Günün diğer maçları B gurbunda oynandı.Portekiz zorlansada Fas engelini 1 golle geçmeyi bildi.Aynı şekilde şu sıralarda biten İspanya , İran mücadelesinde İran beklentilerin üzerinde bir zorluk çıkardı İspanyaya dersek yalan söylemiş olmayız.

2.Turda kimler karşılaşır.

A gurubundan Rusya ve Uruguay çıktı . B gurubu matematiksel olarak belli olmasada favoriler Portekiz ve İspanya , bunlar çapraz eşleşmeyle oynayacaklar.Burada B gurubundan çıkan takımın önünün açık olabileceği görüşündeyim .

Thiago ‘ yu neden oynatmıyor !!!

İspanyol basınına ve İspanya teknik ekibine en çok sormak istediğim soru bu ? Bayern’de iyi oynayan bana göre en iyi ortasaha oyuncusu olan bir oyuncuyu neden oynatmıyor ?

Dünya kupası 2018 Rusya heyecanı tüm detaylarıyla devam edecek.Güzel maçlar bizleri bekliyor.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 539 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.