Mobil Sohbet

.

A grubu tamam !

Dünya Kupası 2018 Rusya’da tüm heyecanıyla devam ediyor.Bizlerde ellerimizden geldiği kadar bu heyecana katkıda bulunmaya çalışıyoruz.A grubundan çıkan 2 takım belli artık.Rusya ve Uruguay bu gün oynadıkları maçlarla çıkmayı garantilediler.

Ev sahibi olarak katılan Rusya , oynadığı hazırlık maçlarında bir varlık gösterememiş ve Rus taraftarlarını bile beklenti içerisine alamamıştı.Ancak oynadıkları 2 maçı da yenerek 2.tura çıkmayı grantileyen ilk takım oldular.Bu gün oynanan maçta Uruguay 1-0 Suudi Arabistan ‘ı yenince onlarda gruptan çıkmayı grantiledi.

Günün diğer maçları B gurbunda oynandı.Portekiz zorlansada Fas engelini 1 golle geçmeyi bildi.Aynı şekilde şu sıralarda biten İspanya , İran mücadelesinde İran beklentilerin üzerinde bir zorluk çıkardı İspanyaya dersek yalan söylemiş olmayız.

2.Turda kimler karşılaşır.

A gurubundan Rusya ve Uruguay çıktı . B gurubu matematiksel olarak belli olmasada favoriler Portekiz ve İspanya , bunlar çapraz eşleşmeyle oynayacaklar.Burada B gurubundan çıkan takımın önünün açık olabileceği görüşündeyim .

Thiago ‘ yu neden oynatmıyor !!!

İspanyol basınına ve İspanya teknik ekibine en çok sormak istediğim soru bu ? Bayern’de iyi oynayan bana göre en iyi ortasaha oyuncusu olan bir oyuncuyu neden oynatmıyor ?

Dünya kupası 2018 Rusya heyecanı tüm detaylarıyla devam edecek.Güzel maçlar bizleri bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir