5 bin 396 kişi işkenceyle öldürüldü

Suriye Insan Haklari Orgutu’nden aciklama yapildi.

267384

Suriye Insan Haklari Orgutu’nden (SNHR) yapilan aciklamaya gore, 2011 yilinin Mart ayindan bu yana 5 bin 396 kisi Esed rejimi tarafindan olduruldu. Aciklamada, iskence sonucu hayatini kaybedenlerin 94’unun cocuk, 32’sinin kadin oldugu ifade edildi.

SNHR, gecen ay Dera’da 22, baskent Sam’da 19, Humus’ta 18, Halep’te 13, Sam kirsalinda 11, Lazkiye ve Idlib’te 9’ar, Hama’da 7, Rakka’da 3, Deyru’z Zor ve Kuneytra’da 2’ser olmak uzere 115 kisinin iskenceyle olduruldugunu duyurmustu. Eylul ayinda iskenceyle oldurulenler arasinda bir doktor, bir saglik calisani ve bir de ogretmen bulundugu kaydedilmisti.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 434 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.