2014 Dünya Kupası Büyük Yarı Final Maçına Türk Hakem.

_h353_w628_m6_otrue_lfalse

 

Dünya Kupası Yarı Final Maçlarından olan Hollanda-Arjantin karşılaşmasında , Türk hakem Cüneyt Çakır düdük çalacak.

FIFA 2014 Dünya Kupası’nda Brezilya-Meksika ve Cezayir-Rusya maçlarınıda yöneten Tecrübeli Hakem Cüneyt Çakır’a FIFA’dan dev bir görev geldi. Çakır Hollanda ve Arjantin’in final bileti için karşı karşıya geleceği maçta düdük çalacak.

Şu ana kadar Dünya Kupası maçlarında gösterdiği performansla göz dolduran ve turnuvanın açık ara en iyi hakemlerinden biri olan Cüneyt Çakır, büyük ihtimalle final maçını yönetemeyecek.

Hakemlerin aldığı hatalı kararlarının damga vurduğu turnuvada Çakır’ın yükselen performansı daha da öne çıktı. Tecrübeli hakem şu ana kadar kendisinden beklenenin aksine penaltı vermedi ya da kırmızı kart çıkarmadı.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 451 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.