Mobil Sohbet

.

Yakışıklı Oyuncu Çağatay Ulusoy Tiyatroda Yangın Merdiveninden Kaçarak gözden uzaklaştı

Derha-Ferhan Şensoy kardeşlerin müzikaline katılan yakışıklı oyuncu, tiyatroyu ön kapıdan terk etmek yerine yangın çıkışını kullanarak terk etmesi ile dikkat çekmiştir.

Şensoy kardeşlerin müzikaline katılan Çağatay Ulusoy, yangın merdiveninden kaçarak akıllarda soru işareti bıraktı.

OYUNU ÜNLÜ İSİMLER İZLEDİ

Ferhan – Derya Şensoy kardeşlerin kendilerinin kaleme aldığı ve sahnelediği “Pera’daki Hayalet” adlı müzikal tiyatro önceki gün Taksim’deki bir tiyatro sahnesinde hayat buldu. Gösteriyi izlemeye gelenler arasında Derya Şensoy’un sevgilisi Seçkin Özdemir, Ceyhun Yılmaz ve Çağatay Ulusoy gibi ünlü isimler de vardı.

YANGIN ÇIKIŞINI KULLANARAK AKILLARDA SORU İŞARETİ BIRAKTI

Oyun çıkışı elindeki sigarayla görüntülenen Seçkin Özdemir’in kapalı alanda uygulanan sigara yasağını önemsemediği görüldü. Geceye destek vermek amaçlı katılan Çağatay Ulusoy, tiyatroyu basın mensuplarının bulunduğu ön kapıdan terk etmek yerine yangın çıkışını kullanarak terk etmesi dikkat çekti.

ÇAĞATAY ULUSOY YANGIN MERDİVENİNDEN KAÇTI

Derya ve Ferhan Şensoy kardeşler , “Tiyatromuzun altında Bizans Tünelleri var. Çağatay’ı oradan kaçırdık” sözleriyle magazin muhabirlerine espriler yaptılar. Oyun hakkında güzel tepki aldıklarını dile getiren iki güzel oyuncu yaz aylarında Türkiye turnesine çıkmayı düşündüklerini sözlerine eklediler.

cağatay ulusoy

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir