Mobil Sohbet

.

Ünlü Showmen Beyaz’dan büyük sürpriz: Ivana Sert’in yerine Meryem Uzerli geldi

İvana Sert bu yıl ‘Beyaz Show’un Avrupa turnesi kadrosunda olmadı. Farklı isimlerle görüşen Beyaz’ın hayalindeki tek  isim ise Meryem Uzerliymiş.

 

‘Beyaz Show’u geçen yıl Avrupalı Türklerle turnede buluşturan Beyazıt Öztürk, bu yıl kadroda değişiklik olacağını açıladı. Geçen yıl İvana Sert, Bengü, Kubat, Fettah Can ve Murat Dalkılıç’la turne yapan şovmen şöyle konuştu: “İrem Derici, Gökhan Tepe ve Kubat konuştuğumuz kişilerdir.Aynı yerlere aynı ekiple gitmeyelim dedik. İvana Sert de olmayacaktır. Başka birine bakacağız. Meryem Uzerli olabilir. İvana’nın da dili yarım olduğu için eğleniyorduk onunla.
Meryem de çok eğlenceli o konuda.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.
Henüz Uzerli’yle konuşmadığını söyleyen Öztürk, “Bu yurt dışı turnelerinde Meryem’in Almanya kültürü çok fazla olduğu için ondan da destek alabiliriz. Meryem’le yakında konuşacağım” dedi. Öztürk, bu sene Beyaz Show’a yoğunlaşacağını söyleyerek sevenlerini bir kez  daha  sevindirdi.
beyazit öztürk

One Response so far.

  1. BERAT BİLİR dedi ki:

    beyaz sen adamı adamsın yaptıgın pagram çok iyi sevkle iziliyorum ama en çok sevdigim yer var orda olmaktan guruur duyorum seni unutum ama serdar abimin yerş var orda olmaktan mutlu oluyorum ama sem bu kadını meryem uzeri çıkarmasaydın seni sevkle izlerdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir