Mobil Sohbet

.

Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç’tan Samimi İtiraflar: O Dudaklar Benim ve Bana Ait!

Chloe’yi hiç kıskanmadığını söyleyen Ortaç ‘Hiç kıskanmam onu. Bende masaya yumruğu koyma erkek içgüdüsü yoktur. Tırnağının ojesi çıktı diye üzülüyorum.” dedi.

 

Hülya Avşar’ın  programında Serdar Ortaç‘ı konuk etti. Ortaç hayatı ile ilgili çok samimi itiraflarda bulunurken, eşi Chloe hakkında da merak edilen her şeyi cevapladı.

“EŞİMİ KISKANMIYORUM”

Chloe’yi hiç kıskanmadığını söyleyen Ortaç ‘Hiç kıskanmam onu. Bende masaya yumruğu koyma erkek içgüdüsü yoktur. Bu benim kılıbık olduğum anlamına mı gelir bilmiyorum. Tırnağının ojesi çıktı diye üzülüyorum. Bende öyle kıskançlık, ya da kazak erkeklik yok’ dedi.

“ÖPÜŞMESİNİ İSTEMİYORUM”

Avşar’ın ‘Chloe’nin oynadığı dizide öpüşmesi istense?’ sorusuna ise Serdar Ortaç şöyle yanıt verdi, “O yapmaz, kendisi de yapmaz. Ben istemezdim öpüşmesini. Evlenmeyen artistler öpüşse daha iyi olmaz mı? O dudak benim ve bana ait diye düşünüyorum. İnsan istediği kadar geniş olsun içi cız eder. O öpüşme yıllar boyunca karşına çıkacak ve ben onu unutamayacağım. Çocuk programlarından bir dizide oynasın. Öpüşmek zorunda değil”

 

serdar-dan-esi-hakkinda-cok-samimi-itiraflar_x_6812379_99

 

serdar-dan-esi-hakkinda-cok-samimi-itiraflar-6812379_1827_m

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir