Mobil Sohbet

.

Survivor Şampiyonu Turabi Çamkıran…OYUN KURALLARI GEREĞİ DİSKALİFİYE OLMUŞTUR

Turabi Çamkıran ile Doğukan Manço arasındaki tartışma sonrası bu haftaki ödül oyunundan diskalifiye oldu.

Turabi Survivor’da yarışmaya devam edecek. Survivor Turabi Doğukan’ı dövmeye kalkınca Turabi diskalifiye olacak tartışmalarının fitili ateşlenmişti.

Daha önce Acun Ilıcalı tarafından 3 kez ihtar edilen Turabi Çamkıran ‘ın bu hareket yüzünden yarışmadan  diskalifiye olacağı ileri sürüldü. Ancak bu akşam yayınlanan en son Survivor’da merak edilen sorular yanıtlandı.

ŞAMPİYON TURABİ DİSKALİFİYE OLMUŞTUR

Turabi agrasif tavırları nedeniye Survivor bu haftaki ödül oyununda diskalifiye oldu. Ödül oyununda büyük bir gerginlik yaşandığı için başarılı oyuncu oyun dışı bırakılmıştır. Oyunu kazanan Doğukan’ın hareketine çok sinirlenen Turabi, rakibinin üzerine yürüdü!Yarışmacı Turabi  bu hareketinin ardından ödül oyunundan Kurallar gereği diskalifiye edilmiştir

 

DOĞUKAN MANÇO’DAN TURABİ’Yİ ÇILDIRTAN HAREKET GELDİ

Turabi Çamkıran ‘ın kazandığı oyunlar sonrası yaptığı ‘aduket’ hareketini diline dolayanDoğukan Manço, kazandığı ödül oyunu sonrasında aynı harketi Turabi’ye yapınca ortalık karıştı.  Doğukan’ın bu hareketine sinirlenen Turabi rakibine önce top fırlatıyor, sonrada sinirli bir şekilde Doğukan’ın üzerine yürümüştür.Ancak Acun ılıcalı yarışma kuralları  gereği tartışmanın uzamaması halinde 2.kez başarılı yarışmacı Turabi’yi diskalifiye etme kararını bildirmiştir.

turabi

 

 

One Response so far.

  1. BERAT BİLİR dedi ki:

    turabi kadar aşalık adam yok ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir