Mobil Sohbet

.

Survivor 2016 Yarışması Birincisi Belli Oldu.

Survivor 2016 Sezon FinaLi

Survivor 2016 Sezon FinaLi

Tv8 Ekranlarında Acun Ilıcalının Hazırlayıp Sunduğu Survivor 2016 Yarışma Programının Son Bölümünde FinaL Heyecanı Yaşandı.2 Gün Önce Yapılan Yarı FinaL Gecesinde Damla Can’ın Elenmesinin Ardından, Serkay ve Avatar Atakan’ın Kıyasıya Mücadeleleri Vardı.2016 Survivor Yarışmasının Kazananı, Halk Oylaması Sonucunda Belirlendi. Noter Onaylı SMS Sonuçlarını Açıklayan Acun Ilıcalı, Yarışmayı Kazanan Taraf Avatar Atakan oLdu Deyince, Atakan’ı Destekleyenler ve Avatar Atakan Mutluluklarını Gizleyemediler.

Yarışmacılardan iLk Finalist Serkay oLmuştu, Daha Sonra Atakan ve Damla Arasında Yapılan Oylama Sonucunda Avatar Atakan 2. Finalist oLmuş ve Damla Elenmişti.Kıbrısta Düzenlenen Survivor 2016 Eleme Gecesinde Nefesler Tam ManasıyLa Tutuldu ve Yarışmacılar Halk Tarafından Oylandı. Oylama Neticesinde Yüzü Gülen Taraf Avatar Atakan oLdu. Avatar Atakan ve Destekçileri Büyük Mutluluk Yaşadı.Yarışmanın Galibi oLan Atakan 500 Bin TL Lik Ödülünde Sahibi oLmaya Hak Kazandı.

Yarışma iÇerisinde Agresif Ama Aynı Zamanda Sempatik Tavırları iLe Dikkatleri Üzerine Çeken Nagihan Karadere; “Survivor Yarışma Tarihinin En iyi Yarışmacısı Benim” Diyerek Yeniden Dikkatleri Üzerine Çekti.Bunun Ardından “Survivor Şampiyonu Nagihan” Diyerek Ekran Başındakileri ve Konukları Gülümsetti.

Yarışmanın Formatı Gereğince 5 Aydır Issız Bir Adada Aç oLmak Sureti iLe Yaşamaya Çalışan Takımların, Elene Elene 2 şer Kişi Kalana Kadar Zorlu Mücadeleler Verdiler ve Sonunda Finale Çıkmayı Başarabilen iki Kişi Kaldı. Birtanesi Ünlüler Takımının Favori iSmi Avatar Atakan, Diğeri iSe Gönüllüler Adasında Zaman Zaman Asabi ve Öfke KontroLü oLmayan Yarışmacı Serkay’dı. Yapılan Halk Oylaması Sonucunda Serkay Mağlup oLurken, Galibiyeti Avatar Atakan Göğüsledi..

Ada iÇerisindeyken Kendi Aralarında Birtakım Muhabbet Dönen Kişilerin Tamamı, Survivor YarıfinaL ve Final Gecesinde Hem Yüzleşme, Hemde Tatlı Bir Sohbet Etme imKanı Yakaladı. Zaman Zaman Sohbet Havasında Geçen Konuşmalar, Ara Sıra Alevlenmeye Başladı, Yarışmanın Yapımcısı Acun Ilıcalının Devreye Girmesiyle Tekrardan Herşey NormaLe Döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir