Mobil Sohbet

.

Survivor 2016 Yarışma Programında Finalistler Belli Oldu

Survivor 2016 Sezon FinaLi

Survivor 2016 Sezon FinaLi

Survivor 2016

Acun Ilıcalının Hazırlayıp Sunduğu Survivor 2016 Yarışma Programının Finalistleri Belli Oldu.Canlı Yayınlanan Yarı FinaL Akşamında, Türkiyedeki Atatürk havalimanına Yapılan Terörist Saldırsı Sonucunda Hayatını Kaybedenler için Programı Yarıda Kesen IlıcaLı, Bu Akşam oLması Beklenen Survivor 2016 FinaL Gecesinide iptaL Ederek iLeri Tarihe Erteledi.

Survivor Muhteşem Bir Sezonun Ardından FinaListlerini Çıkararak Sezonu Tamamlıyor. Çeyrek FinaLde Elenen Nagihan Karadere ve Semih Öztürk’ün Ardından, Dün Gece Tv8 Ekranlarında Yarı FinaL Heyecanı Yaşandı. Avatar Atakan, Serkay ve DamLa’nın Bulunduğu Yarı FinaL Elemelerinde, Damla Can, Yarışmaya Veda Eden Isim oLdu. 2016 Survivor Finalistleride Böylelikle Avatar Atakan ve Serkay oLdu…

Bu Akşam Yapılması Beklenen Büyük FinaL’in Atatürk Havalimanındaki Hain Saldırının Ardından Perşembe Gününe Alındığı Belirtildi.

Survivor Yarı FinaL Gecesinde Teröre Lanet Yağdı.

Programın Yapımcısı ve Sunucusu oLan Acun Ilıcalı, “Yarışmacı arkadaşların haberi yok ama konuklarımızın haberi olmuştur. Aldığım bilgiyle kahrolduk. İstanbul’dan üzücü bir haber geldi. İstanbul’da bir patlama meydana gelmiş, bizde Reklam arasında öğrendik. Buradan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu durumda oylama akşamını uzatmamıza gerek yok. Hemen sonucu açıklayıp programı sonlandırıyoruz” Diyerek Yayının Sonlandırıldığını Duyurdu.

Survivor 2016 Gönüllüler Takımında Olan NihaL, Kendi Takım Arkadaşları Serkay ve DamLa’nın Aksine Avatar Atakan’ı Desteklediğini Daha Önce Survivor Panorama Adlı Tv Programında Duyurmuştu ve Bu Sözlerini Yarı FinaL Elemelerinin Olduğu Gece de Tekrar Etti.

Yarışmanın Kuşkusuz En Tartışmalı Yarışmacısı oLan Semih Öztürk‘e Kimi Desteklediği Sorusu Yöneltildiğinde, “Kimseyi Desteklemiyorum, Yarışmayı Ben Kazanmalıydım” Diye Cevap Geldi.

Survivor 2016 Kadrosu

Survivor 2016 Kadrosu

Survivor 2016 5. Sezon Takımları ve Yarışmacıları Şöyle;

Ünlüler Takımı

Çağan Atakan Arslan
Ebru Öztürk
Eda Akkaya
Ezgi Avcı
İbrahim Yattara
Mehmet Özyay
Nagihan Karadere
Seda Tetik
Semih Öztürk
Serkan Ercan
Tuğba Özay
Yağmur Özdemir
Yılmaz Morgül
Yunus Günçe

Gönüllüler Takımı

Efecan Dianzenza
Gizem Kerimoğlu
Gizem Memiç
Serkay Tütüncü
Damla Can
İbrahim Giyidir
Zafer Mete
Nihal Candan

Semih Öztürk iLk Olarak Gönüllüler Takımındaydı Ancak, Zafer Mete iLe Yaşadığı Problemden Ötürü, Zafer Mete Yarışmadan Diskalifiye Edilmiş, Semih Öztürk iSe Ünlüler Takımına Verilmişti…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir