Mobil Sohbet

.

Sevilen dizi Gönül İşleri son bölümde Bedir sonunda geri döndü!

Pazar akşamlarının keyifle izlenen dizisi Gönül İşleri son bölümü ile herkesi ekrana kilitlemeyi başardı. Saadet Asrın’la uğraşmaya devam ederken Sevda’nın nişan telaşı Bedir’in geri dönmesiyle karışık bir hal alır. Servet ise mutluluğa yaklaşmaktadır. Gönül İşleri 13. bölümden kaçırdığın detaylar sohbetsizsiniz sitemizde.

Servet, Saadet ve Sevda’nın başında dolaşan kara bulutlar ne zaman dağılacak sorusunun cevabı;
Saadet’in kara bahtı bir kez daha Asrın kılığında kapısına dayanmıştır. Polislerle girdiği çatışma sonucu yaralanan Asrın, bizimkilerin evine sığınır. Saadet, vicdanını dinleyip Asrın’ı iyileştirsem mi yoksa doğru olanı yapıp polise mi teslim etsem diye düşünürken evde komik anların yaşanmasına neden olur.
Bedir geri dönüyor!
Sevda medeni durumunu değiştirecek adımı atmıştır. Artık Gündoğarlar’ın gelini, Tibet’in biricik sözlüsüdür. Tibet nişan, Sevda kariyer planları yapadursun Lale’nin yeni oyunu taze sözlülerin üzerine kâbus gibi çöker. Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de Bedir’in ani dönüşü işlerin iyice karışmasına neden olur.
Servet ve Yılmaz cephesinde işler iyiye gitmektedir. Ancak  işyerlerinde karşılaştıkları sürprizler rüzgârı bir anda tersine döndürür. Gönül İşleri ofisi ve Yılmaz’ın Yer’i henüz bilinmeyen bir düşman tarafından darmadağın edilmiştir. Yılmaz bu işin altından Alev’in çıkacağına inanır. Çok geçmeden Alev’i bulurlar ancak düşündüklerinin aksi bir durum karşılarına çıkmıştır.
Servet, Saadet ve Sevda’nın başında dolaşan kara bulutlar ne zaman dağılacak? Servet, Yılmaz’la arasına koyduğu mesafede ısrarcı olacak mı? Saadet, Asrın’ın varlığını gizlemesinin bedelini nasıl ödeyecek? Sevda, Bedir ve Tibet arasında git gel yaşarken, yeni bir tercih yapmak zorunda kalacak mı acaba?
bedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir