Mobil Sohbet

.

Seksi Mankenden açıklamalar ‘ O geceden sonra annem bana kızdı’

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’a önceki gün Tuğba Özay konuk oldu. Geçtiğimiz günlerde Mercedes- Benz Fashion Week İstanbul için düzenlenen partide giydiği transparan kıyafetle dikkatleri üzerine çeken Özay; programda çarpıcı açıklamalar yaptı:
O kıyafet dünyaca ünlü bir tasarımcıya ait ve bana eşimin (Ludovic Fattizzo) hediyesi. O geceden sonra annemle çok büyük bir kriz yaşadım ve kendisi bana çok kızdı. O gece ışığın azizliğine uğradık. O kıyafet o kadar abartılacak bir kıyafet değildi… Annemi üzdüğüm için ben de çok üzüldüm.

BOŞANMA KARARI ALDIK
Eşimle boşanma kararını alalı yaklaşık 4.5 ay oldu. 4.5 aydır yalnızca evliliğimizi dondurmuş durumdayız, başka adım atılmadı. İtalya’da evlendiğimiz için, oranın kanunlarına göre boşanmalıyız.
Sekiz aydır eşimi görmüyorum. Boşanma kararından sonra telefonda bile görüşmez olduk.
En büyük sıkıntımız 6.5 yıldır iki farklı ülke arasında yaşamak ve işlerimiz yüzünden birbirimize yeteri kadar zaman ayıramamak. Aşkımı İngilizce yaşıyorum. Çocuğumuz olsa boşanmazdık.
Deniz Seki’ye çok üzülüyorum. Bu kadın cezasını çekmiş. Bir kere cezaevine giren bir insanın, yeniden o cehenneme dönmek istememesi kadar doğal bir şey yok. Seki yeterince acı çekti; bu ceza bana ağır geldi açıkçası.

1412783404301

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir