Mobil Sohbet

.

Sadece Benim Ol..

images[2]

Kader diyip bazen herşeyden bıkıyoruz ,bıktırılıyoruz acıyla yoğruluyoruz,  parca parca oluyor yürekler, ne  anlayanın oluyor nede bilenenin yanlızlığınla kalıyorsun başbaşa.

İki duvar  ortasında ellerin başında, düşün dur  yaşanmişliklari ve yaşanacakları, kırgınsın üzgünsün yeniden.
Hayata tutunmamak istiyorsun, hata nefes alırken bile zorlanıyorsun, gözlerinden akan her damla yaş, sana bile sormuyor onlar  zaten ayrı bir ağliyor .

Susmuyor yüreğinin yangını, alevi, ben seni böyle bir zamanda tanidim hic gülmeyecek sandım, yüzüm tebesüm eti hic sevmicek dedim ,kalbim atmaya başladı.

Hic konuşmuycak dedim dilim yeniden çözüldü, nefes alamam derken,   sanki seni soludum ,seni düsünüp seninle uyudum, seninle uyandim.
Sanki ilk defa biriyle konuşuyor gibi oldum, yüreğim bir acayip atmaya başladı, boğazım düğümlendi, hayal etim  gözlerinin elasini ne güzel  bakıyordun.

İnci tanesi  gibi parlıyordu, konuşmaya calışdım dokunmaya calıştım kalbine, hissedersin diye belki beni anlatamadım, okadar cok şey varkiii.
Dilim ahhhhh bir  çözülse bir  konuşsa,  bir söylese sana olan susuzlugumu ,belkide  bu yüzden suskun kalıyorum belkide  çekiniyorum anlatamiyorum.

Ama bildiğim tekşey var oda bir güneş gibi doğdun bu  sönmüş kalbime, yasemen kokunmu var, yoksa papatyamı ,kırçiçeği mi desem, ister papatya ol ister yasemen sadece benim ol, sadece bana ait sadece bana kok…

Kuzey…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir