Mobil Sohbet

.

Özgecan AsLan’ın Katil Zanlısı Öldürüldü

 

Özgecan Rahat uyu

Özgecan AsLanın Katili Öldürüldü

Şubat 2015 de Minibüsüne Binen üniversite Öğrencisi Özgecan AsLan’a CinseL iStismarda Bulundukdan Sonra, Genç Kızın Tepki Vermesine Sinirlenerek, Özgecan AsLan’ı Canice Katleden Ahmet Suphi Altındöken Bulunduğu Cezaevinde Öldürüldü.

2015 Şubat Ayında Üniversite Öğrencisi oLan Özgecan AsLan, Ahmet Suphi Altındöken Tarafından Vahşice Öldürülmüştü. Olay Türkiyenin Gündemini Bomba Gibi Sarsmıştı ve Suphi Altındöken iddaaları Mahkemede Reddetmişti. Ancak Kimseyi inandıramadı ve Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezasına Çarptırıldı. Bulunduğu Ceza Evinde Diğer Mahkumlar Tarafından Daha Öncede Tartaklanan A. Suphi Altındöken 11 Nisan 2016 da Biri Karnına, Biride Kalbine Çok Yakın Bir Noktaya Gelmek SuretiyLe Almış oLduğu Kurşunlarla Yaralandı. Hemen Hastaneye Kaldırılan Ahmet Suphi Altındöken, Hastanede Yaşamını Yitirdi.

Aynı oLayda, Kendisi iLe Aynı CezaEvinde Tutuklu Bulunan Babası Necmettin Altındöken’de Vücuduna isabet Eden Kurşunla Yaralandı ve Hastanede Tedavi Altına aLındı. Özgecan AsLan Cinayetinin Katil Zanlısı, oLayın üzerinden 14 Ay Geçtikden Sonra Kendiside Kimliği Henüz Belirlenemeyen Kişi Yada Kişiler Tarafından Cezaevinde Öldürülmüş oLdu. Suphi Altındöken ve Babası Necmettin Altındöken’in Öldürüldüğü Silahın Cezaevine Nasıl Girdiği Henüz Bilinmiyor. Adalet Bakanlığı Konuyla ilgili 2 Müfettiş Görevlendirirken Soruşturma Başlatıldı.

Özgecan AsLan Cinayeti Türkiyede Kadına Karşı Şiddetin En Belirgin ve En Sembolik Haline Gelmiş ve Halk Bu oLaya Çok Büyük Tepki Göstermişti.Bu Olayla ilgili Attığı Bir Tweet Yüzünden Sanatçı Nihat Doğanada Halk Büyük Tepki Göstererek Konserleri iptaL Edilmiş, Verilen işLer Geri aLınmış ve Toplum Tarafından Tamamen Dışlanmıştı ve HaLa da Nihat Doğana Karşı oLan Bu Tepki Devam Etmektedir.

Özgecan AsLan’ın ailesi, Ahmet Suphi Altındöken’in Ölmüş oLmasının Kızlarını Geri Getirmeyeceğini Söyleyerek, Özgecan AsLan’ın Babası Mehmet AsLan,

Öldürülmüş, Ne Diyelim ALLAH Rahmet Eylesin

dedi.

Katil Zanlısı Suphi Altındöken’in Babası Necmettin Altındöken’in Durumu HaLa Ciddiyetini Koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir