Mobil Sohbet

.

Megastar Tarkan Türkiye’yi terk etti

Megastar Tarkan, Küba’nın aldığı devrim gibi karar öncesi bir haftalık tatile gitti.

 

Teknolojiden uzak Küba’nın tutkunu Tarkan, ülkedeki ‘internet devrimi’yle soluğu Havana’da alarak ülkesini terk etti. Megastar, ‘cep telefonu ve internetsiz’ ülkede 1 hafta doğal yaşamın keyfini sürecek gözüküyor.

Şimdilerde yeni albümünün hazırlıklarıyla meşkul olan megastar Tarkan, geçtiğimiz haftalarda da bir reklam filminin çekimleri için İstanbul’a gelmişti. Reklam filminden 3 milyon dolar ücret alan Megastar, ardından da özel bir gecede sahneye çıkmıştı. Ünlü sanatçı, 1 haftalık yoğun temponun ardından dün tatile giderek dinlenmeye karar verdi.

PARİS’TEN ÖZEL JETE BİNEREK YOLUNA DEVAM ETTİ

Sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı’na giden Tarkan, önce Paris’e uçtu. Megastar, buradan kiraladığı özel bir jetle de Küba’nın başkenti Havana’ya gitti. Daha önceki yıllarda da birçok kez Küba’ya giden ve burayı çok seven Tarkan’ın şimdiki tatilinin amacı ise ülkenin değişmeden önceki son hallerini yaşamak.

1 HAFTA TEKNOLOJİDEN UZAK KALICAK

Cep telefonu ve internetin kullanılmadığı ülkeyi doğal hayatı yüzünden çok seven Megastar Tarkan , Küba’da yaşanan internet devrimi nedeniyle soluğu Havana’da aldı. Küba’nın birkaç ay içerisinde modern bir ülke olacağını düşünen ünlü sanatçı, değişimin son günlerinde burada 1 hafta kalıp çok sevdiği Küba’nın tadını çıkaracak. Tarkan, bu sırada yeni albümü için de çalışmalarını ordan sürdürücek.

 

Megastar Tarkan

Megastar Tarkan

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir