Mobil Sohbet

.

Mahalle Bakkalına Taciz Suçlaması

Samsun’da bakkal ekmek almaya gelen 12 yaşındaki kıza tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı.
Samsun’da bakkal 46 yaşındaki A.E., ekmek almaya gelen 12 yaşındaki S.E. adlı kıza tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Ailenin kendisine borcu olduğunu, bu nedenle iftira attıklarını söyleyen A.E., nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İddiaya göre, S.E. ekmek almak için evli olan A.E.’ye ait mahalle bakkalına geldi. Bakkal, kızı kucaklayıp kendine doğru çekerek öpmek istedi. Ancak küçük kız karşı koydu ve ekmek almadan eve döndü. S.E., ailesi ‘Neden ekmek almadın’ diye sorduğunda ise mahalle bakkalının kendisini kucaklamaya çalışıp öpmek istediğini söyledi. Aile, bunun üzerine polise şikayette bulundu. Şikayetin ardından polis şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen A.E. ifadesinde, “Ben kesinlikle böyle bir şey yapmadım. Aile benden alışveriş yapar ve bana birikmiş borçları var. Ödemedikleri için bana iftira atıyorlar” dedi.

Polisteki ifadesinin ardından bugün adliyeye sevk edilen A.E., savcılık ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Post Tagged with

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir