Mobil Sohbet

.

KISKANDIRAN BAŞLANGIÇ! İLİŞKİLERİNİN 10. YILINI KUTLAYAN MUSTAFA-EMİNA SANDAL ÇİFTİNİN BÜYÜK AŞKI BAKIN NASIL BAŞLAMIŞ!.

EEmina-Jahovic-Mustafa-Sandal

Başarılı ve yakışıklı şarkıcı Mustafa Sandal ve Sırp asıllı güzel  eşi Emina Sandal, birlikteliklerinin 10’uncu yılını kutluyor. 2004 yılında ilişki yaşamaya başlayan, 2008’de dünyaevine giren çiftin aşklarının 10’uncu yıldönümü, Sırbistan’da da ses getirdi.

BULUTLARIN ARASINDA BAŞLADI!

Sırp dergisi Story, ünlü çiftin 10 yıllık aşk hikayesini yazdı. Sandal Ailesi’nin mutluluk fotoğraflarını sayfalarına taşıyan dergi, Emina Sandal’ın ağzından eşiyle ilk karşılaşma anlarına yer verdi. Emina Sandal, ilk kez 2004 yılında Bodrum’da karşılaştığı Mustafa Sandal’la tanışmasını şöyle anlattı:

KORKUSUNDAN FAYDALANDI!..

“Önümde masum genç bir adam gördüm. Aslında o Türkiye’nin müzik yıldızlarından biriydi. Çok hızlı bir şekilde ortak bir dil bulduk. İlk başta çoğunlukla çalışmaları hakkında konuşmalar yaptık. Bir akşam yemeğe çıktığımızda, tanışmamızın sadece işle ilgili olmadığını anladım. Yavaş yavaş aşık olduğumu fark ettim.” Dergi, çiftin ilk yakınlaşma anını ise şöyle yazdı: “İkili, özel bir uçakla tatil için Bodrum’a uçtu. Mustafa Sandal, Emina’nın uçma korkusundan yararlandı ve ona sarılıp ilk defa öptü. Aşkları, bulutların arasında başlamış oldu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir