Mobil Sohbet

.

İntihar Videosu Gündemi Sarstı…

images[2]

Facebook hesabına bir intihar videosu yükleyen 37 yaşında ki Mehmet Pişkin ailesini ve sevenlerini hüzüne boğdu.Saat 08.00 sıralarında Facebook ta paylaştığı intihar videosunu gören Pişkin’in çalışma arkadaşları,durumu polise bildirdi.Pişkin’in bulunduğu yere giden polis ekipleri Pişkin’in cansız bedeniyle karşılaştı.Kendini asarak hayatına son veren Mehmet Pişkin’in cesedi üzerinde yapılan incelemelerin ardından ceset ,Adli Tıp Kurum Morgu’na götürüldü.

Uzun zamandır bunalımda olan Mehmet Pişkin’in 8 ay önce kız arkadaşından ayrıldığı,ve çevresine intihar edeceğini anlattığı söyleniyor.Videosunda bir süredir intihar fikri üzerinde düşündüğünü,ve hayata dair motivasyonunu kaybettiğini anlatıyor.

Vasiyetinde gömülmek istemediğini dile getiren Pişkin Allah’a inanmıyorum ve hiç bir dini inanca mensup değilim bu nedenle bedenimi kadavra yapsınlar ,araştıralarda kullanılsın ,çocuklar iskeletimle oynasınlar, olmadı balıklara atsınlar, kesinlikle mezar istemiyorum dedi.

Mehmet Pişkin, EllaFitzgerald’ın ”Every time we say good bye ” adlı şarkıya Şarap ve sigarayla eşlik ederken ,görüntünün sonunda herkeze veda ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir