Mobil Sohbet

.

İmparator ibrahim tatlıses Beklenen Ameliyatı Oldu

İmparator Beklenen Ameliyatı Oldu

Bundan 4 yıl önce geçirdiği silahlı çatışma sonucunda kafatasından ağır yaralanan İbrahim Tatlıses önceki gün Amerika’nın Miami eyaletinde ameliyat oldu.Doktorları ameliyatının başarılı bir şekilde geçtiğini ve kendisinin yoğun bakımda olduğunu açıkladılar.Fakat ameliyatın da önüne Tatlıses’in çocukları ve menajeri arasında sosyal paylaşım sitelerinde karşılıklı çekişmeleri geçti.Tatlısesin oğlu Ahmet Tatlıses babasının ağır bir ameliyat geçirdiğini durumunun ciddi olduğunu insanların sahte gülücük işaretleriyle konuyu geçiştermelerinden duyduğu rahatsızlığını instagram hesabından dile getirdi.Kendisine Allah’tan şifa diliyoruz umarız çok yakın zamanda tekrar sevenlerinin arasına döner2 Responses so far.

  1. RomantiC dedi ki:

    Harikasın Ellerine Sağlık Güzellik 🙂
    ibRahim TatLısese Geçmiş oLsun Diyosuz. Kim Ne Derse Desin, Çok Güçlü ve bir daha asla gelmeyecek olan bir ses. Keşke müziğe geri dönebilse, çok güzel işler yapacaktır.

  2. BERAT BİLİR dedi ki:

    SAYIN İBRAHIM BEY ASLINDA SİZİ ONCEDEN ÇOK SEVEN BİRİYDİM AMA EN SON YAPTIGINIZ TATLI SES PAGRAMDA YILDIZ TİLBEYE HAKARET ETMİŞTİNİZ SİZDEN ÇOK NEFRET ETMİŞTİM AMA ŞUAN SİZE ACIYORUM ŞU DURMUNUZA GEÇMİŞ OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir