Mobil Sohbet

.

İbrahim Tatlıses gözlerini açarak sevenlerini meraktan kurtardı

Amerika’da yeniden ameliyat olan ve 6 gün boyunca uyandırılamadığı öne sürülen İbrahim Tatlıses’ten sonunda güzel  haber geldi.

 

 

Tatlıses’in menajeri Eyüp Kanat, sanatçının gözlerini açtığını ve normal odaya alındığını söyleyerek yüreklere su  serpti.

TATLISES GÖZLERİNİ AÇARAK BİR KEZ DAHA SEVENLERİNİ SEVİNDİRDİ

9 Mart Pazartesi günü Miami’deki bir hastanede beyin ameliyatı geçiren İbrahim Tatlıses’in 4 saatlik operasyonun ardından komaya girdiği ve günlerdir uyandırılamadığı öne sürüldü. Menajeri Eyüp Kanat sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kanat, Tatlıses’in gözlerini açtığını söyledi:

“İbrahim Bey uyandı ama ağrısı sızısı çok olduğu için doktorlar ilaçla uyutma yolunu seçtiler. Birkaç güne bu ilaçlar da tamamen kesilecek. Beyin fonksiyonları çok iyi. Korkulacak hiçbir şey yok meraklanmayın. En fazla bir aylık bir fizik tedavi süreci var. Fizik tedavi süreci biter bitmez dönecek. Ayşegül Yıldız ve kızları Elif Ada hâlâ yanında. Onlar da başında duruyor. Elif Ada ile Ayşegül Hanım’ın dönüş tarihleri belli değil. Bu süreçte yanında olmak istiyorlar.”

ÖDEMİN KONTROLÜ İÇİN UYUTULDUĞU ÖĞRENİLDİ

İbrahim Tatlıses’in, ameliyat sonrası beyninde oluşan ödemin kontrollü bir şekilde azalmasını sağlamak için uyutulduğu öğrenildi. İyileşme sürecine göre ilaç dozu azaltılarak uyanması sağlandı. Böylece sanatçının nöbet geçirme riski de en aza indirilmeye çalışılıyor. Gözlerini açan Tatlıses, ağız yoluyla ilaç kullanımına başlamıştır.

ibrahim tatlıses

One Response so far.

  1. BERAT BİLİR dedi ki:

    seni hiç sevmiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir