Mobil Sohbet

.

HOLLYWOOD’UN USTA İSMİ GEORGE CLOONEY BU GECE DÜNYAEVİNE GİRİYOR

Hollywood’un müzmin bekarı George Clooney ve bu gece evleneceği avukat Amal Alamuddin bekar hayatlarının son gecesini aileleri ve arkadaşlarıyla eğlenerek geçirdi.

Venedik’te dünyaevine girmeye hazırlanan çift dün gece beş yıldızlı bir otelde özel bir kutlama yemeği düzenledi. Bir anlamda düğün provası niteliğinde olan geceye Clooney ve Alamuddin’in aileleri, arkadaşları ve yakınları katıldı.

Clooney’i yakın arkadaşı Cindy Crawford’un kocası Rande Gerber ile Matt Damon ve eşi de yalnız bırakmadı. Otelde yenen yemeğin ardından 36 yaşındaki Alamuddin ile 53 yaşındaki Clooney ayrı ayrı teknelere bindi. Cuma akşamından itibaren 3 gün sürecek olan düğün kutlamalarına ilişkin detaylara, İtalyan basınında yer verildi.

Yüzlerce gazeteci ve paparazzi dünden itibaren Venedik’e akın etti. Yapılan yorumlara göre, magazin basını düğün kutlamaları ve nikahtan görsel elde edemeden dönecek, çünkü bunu engellemek için çok sıkı tedbirler alındı.Davetiyelere “No selfie” yazdıkları belirtilen çiftin, tüm konuklara, hatta anne babalarına bile düğün kutlamaları sırasında yanlarında cep telefonu bulundurmamalarını, sosyal medyada fotoğraf paylaşmamalarını tembihledikleri belirtildi.

Oscar ödüllü Clooney düğünde Giorgio Armani, imzalı bir takım, Almuddin ise, Kate Middleton’un da gelinliğini hazırlayan Sarah Burton imzalı Alexander McQueen bir gelinlik giyecek.

17777_29743_27092014103747 - Kopya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir