Mobil Sohbet

.

Güzel Oyuncu Tuba Büyüküstüne 21 ülkeden 50 metrelik mektup geldi

tuba büyüküstün

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün 21 ülkedeki hayranları, oyuncunun 33. yaş günü için spriz bir hediye olarak  50 metre uzunluğunda bir mektup hazırlıyor. Mektup, 5 Temmuz’da sanatçıya teslim edilecektir.

Tuba Büyüküstün’ün 21 ülkedeki hayranları, sanatçının Temmuz ayındaki doğum gününde teslim etmek üzere kutlama mesajlarının yer aldığı 50 metre uzunluğundaki rulo şeklindeki mektup için kolları sıvadılar. Geçen ay Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ü sette ziyaret ederek yazıların yanı sıra şiir ve çizimlerden oluşan ‘Koşulsuz Sevgi’ adını verdikleri ‘Kişiye özel’ tek baskı kitabı teslim eden hayranları ‘Dünyanın en uzun mektuplarından biri’ için başlattıkları kampanyaya ağırlık verdiler.

İnternet üzerinden örgütlenen hayranları, Tuba Büyüküstün’ün Facebook sayfasını beğenenlerin sayısından esinlenilerek ‘4 milyon insan tek sevgi’ adını verdikleri kampanyada önümüzdeki 5 Temmuz’da 33’üncü yaşını kutlayacak Tuba Büyüküstün’e teslim edilmek üzere çalışmaya başlattılar.Almanya’dan başlatılan kampanyada, 50 metre uzunluğundaki rulo, Tuba Büyüküstün hayranlarının internet üzerinden örgütlü olduğu ülkelerdeki hayran temsilcilerine sırasıyla gönderiliyor. Mesajların yazıldığı rulo sırasıyla Almanya, Fas, Kanada, Amerika, Azerbaycan ve son olarak belirlenen Gürcistan’da belirlenen isimlere ulaştırıldığı da öğrenildi.Ünlü Oyuncunun da  heyecanlı oldugu ve  mektubu  teslim alacağı günü iple çektiği öğrenildi.

 

 

One Response so far.

  1. BERAT BİLİR dedi ki:

    bunun nersi guzelki ancak erkeklaer artislik yapar buda kadınların artisi gıcıkkkkk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir