Mobil Sohbet

.

Flash Flash ! Deniz Seki İlk kez konuştu! Bayhan gelirse…

Uyuşturucu ticareti yapmak suçuyla  hapis yatan ünlü şarkıcı Deniz Seki‘yi Armağan Çağlayan cezaevinde ziyaret etti. Çağlayan, Seki’yle olan görüşmesini bugün Radikal  gazetesindeki köşesine taşıdı.

Çağlayan, Deniz Seki’ye Popstar  yarışmacısı Bayhan ile ilgili iddiaları sordu. Seki ise, Bayhan’ın cezaevine gitmediğini ancak giderse görüşeceğini söyledi.

 

İşte Çağlayan’ın Seki ile görüşmesi:

İnfaz koruma memur larının eşliğinde Deniz Hanım giriyor, kapıdan. Makyajsız. Dupduru bir güzelliği var. Üzerinde gri eşofman bir takım. Elinde dosyalar. Merak edenler için söyleyeyim, hala zayıf ve formunu koruyor. Gülüyoruz birbirimize karşılıklı. İçten, sıcacık. “Geldiğin için çok teşekkür ederim” diyor. Her zaman olduğu gibi zarif ve kibar.
İkimiz de telefonlara uzanıyoruz. Çalışmıyor. Deniz Hanım dönüp infaz koruma memurlarına telefonların çalışmadığını söylüyor. Memur telefonu açmaya gidiyor. Bir süre sonra telefon çalışmaya başlıyor. Şimdi daha iyi duyuyoruz birbirimizi.
Konuşmaya başlıyoruz.
“Nasılsınız?” diyorum.
“Burada ne kadar iyi olunabilirse, o kadar iyiyim” diyor. “Buna bir sınavdan geçiyorum falan demeyeceğim. Çok sıkıldım böyle düşünmekten. Sınav ise neden hep ben sınavdayım” diyor. Karşılıklı gülüşüyoruz. O kendini geliştirme kitaplarının, pozitif düşünce gücünün falan yerle bir olduğu an, bu an galiba. Karşılıklı gülüşüyoruz.
deniz-seki-konustu-bayhan-gelirse--1186769

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir