Mobil Sohbet

.

FLAŞ!.. YENİ BİR SET AŞKI DAHA ORTAYA ÇIKTI!.. “LEYLA İLE MECNUN” DİZİSİNİN MECNUN’U ALİ ATAY VE GÜZEL OYUNCU DEMET EVGAR, ROL ALDIKLARI “SEN AYDINLATIRSIN GECEYİ” FİLMİNİN SETİNDE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI!.. İKİLİ DAHA SONRA TATİLE GİTTİ!..

“Leyla ile Mecnun” dizisinin ‘Mecnun’u Ali Atay ile güzel oyuncu Demet Evgar aşk yaşıyor…

Aşkları birlikte rol aldıkları “Sen Aydınlatırsın Geceyi” filminin setinde başlayan Atay ile Evgar, çekimlerin ardından Kaş’a tatile gitti.

AŞKLARI AKHİSAR’DA BAŞLADI

Set aşkları yaz aşklarıyla yarışır! TRT’de yayınlanan ve gençler arasında fenomen olan Leyla ile Mecnun dizisinde Mecnun’u canlandıran Ali Atay ile Demet Evgar arasında başlayan aşk bugünlerde sinema âleminde herkesin dilinde.

Onur Ünlü’nün Manisa Akhisar’da çektiği yeni filmi “Sen Aydınlatırsın Geceyi”de birlikte kamera karşısına geçen ikilinin aşkı çekimler sırasında başladı.

MÜZİSYEN SEVGİLİDEN AYRILDI

ALİ Atay ile Demet Evgar, filmin çekimlerinin ardından gözlerden uzak bir tatil yapmak için soluğu Kaş’ta aldı. İlçede başta Mavi Bar olmak üzere çeşitli mekânlarda samimi bir şekilde eğlendikleri görülen ikilinin çok mutlu olduğu öğrenildi. Atay, eşi Ebru Cansız’dan geçtiğimz aylarda boşandı. Evgar ise aynı zamanda prodüktörlüğünü de yaptığı Multitap grubunun üyesi Sertaç Özgümüş’le ilişkisini geçtiğimiz günlerde bitirdi.

Post Tagged with

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir