Mobil Sohbet

.

Fen Bilimleri ÖzeL Dersi Verilir.

Fenbilimler ÖzeL Ders

ÖzeL Ders Fenbilimler

Dershanelerin Kapanması ile Birlikde velileri Ciddi Sıkıntılar Beklemektedir. Çocuklarının Eğitimlerini ve Çocuklarının Gelişimlerini Düşünen Aileler Açısından Dershanelerin Kapanması, Ciddi Bir Sorun oLmakla Birlikde Ciddi Bir Ekonomik Darlık anlamına da Gelmektedir.

Türkiyede eğitim Sistemi iLe Alınan Eğitimler Neticesinde, Bir Öğrencinin Üniversiteyi kazanması yada LGS Sınavlarında Başarılı olması neredeyse Mümkün değildir. Veliler ve Tüm Sorumlu Anne Babalar Çocukları iyi Okullarda eğitim alabilsinler Diye Yemeyip içmeyip Çocuklarının eğitimlerine Yatırım Yapmaktadırlar. Çok Yüksek Meblalar ile dershanelere Öğrenci Gönderen Veliler Kısmen Külfetli ve Yararlı oLan Bu Sistemden Artık Faydalanamayacak. Dershaneler Kapatılıp Yerine Özel Okullar ve Kolejler Açılacak. Lakin Dershanelere Güç Bela Ödediğiniz Paraların Çok Daha FazLasını Sizlerden Talep Ederek. ÖzeL Okulların Yıllık Ücretleri, Dershanelere Ödediklerinizin Neredeyse 4-5 Katına Eşit.

Hal Böyle oLunca aiLeler Çocuklarını Eğitim Dibe Vurduğu Devlet Okullarına Göndermekde Buluyorlar ÇAreyi. Peki Çocuk Hiçbir Eğitim Verilmeden öğrencilerin mezun edildiği bu devlet okullarında çocuklarının eksik yanlarını nasıl doldurucaklar. Tabiki Kısmi ÖzeL Eğitimlerle Doldurucaklar. Çocuklarına Her Alanda Kaliteli Eğitim Aldıramayacak oLan Ekonomik imkanlara Sahip oLmayan AiLeler, Çocuklarının Sadece Eksik Olduğu,Başarısız Olduğu alanlarda Özel Eğitimler Aldırarak Bu Açıkları Gidermeye Çalışacaklar.

Fen Bilimler Alanında Deneyimli Öğretmenimiz Hatice Şuataman, 10 Yılı Aşkın Süredir Öğrenci Yetiştirmiş, Müfredatı Çok iyi Bilen, Ders Verdiği Öğrencilerin Ailelerinden Tam Referans aLmış ve Eğittiği Öğrencilerin Fen Bilgiler Alanında Sınavlarda Çok Yüksek Puanlar Alarak Başarılı Oldukları Tespit Edilmiştir.

Öğretmenimiz Kendi Evinde Ders Vermekte Olup, ÖzeL Ders Saat ücretlerinin 200-250 Liralardan Aşağıda oLmayan Bir Piyasada, Saati 150 TL den Ders Vermektedir. ÖzeL Ders Sonrasında, Hatice Öğretmenin Verdiği Sistem ve Kısa Ödevler Tam Anlamı iLe Yerine Getirildiği Takdirde, Çocuğunuzun Fen Bilgiler Alanındaki Gözle Görülür Başarısı, Hem Çocuk için, Hem Aileler için ve Hemde Öğretmenimiz için Gurur Kaynağı oLacaktır.

Sizlerde Bu Hizmetlerden Faydalanmak iStiyorsanız, Hemen BizimLe iLetişime Geçebilirsiniz.

iLetişim Adresi: serdar.aygun74@gmail.com

Skype: djromantic2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir