Mobil Sohbet

.

Dünya’nın üçüncüsü kim olacak ?

Dünya kupası 2018 tüm heyecanıyla TRT 1 Ekranlarında devam ediyor.Bu gün oynanacak olan maçla Dünyanın üçüncüsünün kim olacağını göreceğiz.

Aklımıza 2002 Dünya Kupasında Türkiye’nin 3. olduğu maç geliyor.Günümüzde ise Belçika-İngiltere Dünyanın üçüncüsü olmak için ellerinden geleni yapacaklar.Zorlu mücadele TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Belçika ile İngiltere Dünya Kupası 2018 ‘de ikinci kez karşı karşıya gelecek.İlk maçı 1-0 Belçika kazanmıştı.Bence gene favoriler.Belçika altın çağ dedikleri kadro ile Dünya Kupası 2018 damga vurdu diyebiliriz.Belçika , Fransızlara ; İngiltere’de Hırvatlara kaybetmişlerdi.

Heyecanlı bir maç olması bekleniyor.Hazard açıklamasında “En iyi takım biziz” demiş ve Fransızların iyi bir futbol oynamadan finale geldiklerini söylemişti.Kevin De Bruyne “Mbappe mi ? 1 yıl önce adını bile duymamıştım” demeçlerini vermişlerdi .

Diğer tarafta ise İngilizler Cüneyt Çakır‘ın yönettiği maçta Hırvatistan’a kaybetmişti.Bakalım bu gün oynanacak maç nasıl geçecek. Bizde favori olarak Belçika’yı gördüğümüzü ekleyelim.Şimdiden TRT 1 ekranlarında saat 17.00’ı bekleyeceğiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir