Mobil Sohbet

.

Demet Akalın – Alişan Cephesinde Sular Durulmuyor.

Demet Akalın - Alişan

Demet Alişan Kavgası

Bir Dönem Yedikleri içtikleri Ayrı gitmeyen Alişan ve Demet Akalın arasında sular durulmuyor. Son zamanlarda sürekli olarak magazin basını aracılığı ile birbirlerine göndermeler yapan ikilinin arası düzeldimi derken ipler yeniden gerildi.

Demet akalın ve Alişan arasında zaman zaman gergin atışmalar olsada, ikili dostluklarını hiçbirzaman kaybetmemişti.

Birkaç gün önce bir Alışveriş merkezinde, Bir Magazin Muhabirinin Alişana Mikrofon uzatıp, Demet Akalın iLe Barışıp Barışmadıklarını Sorması üzerine, Alişan “Yok Barışmadık” Diyerek Karşılık Verince ikilinin Arasındaki ipler tekrardan Gerildi.

Tweetr Hesabından Alişan’a çok ağır yanıt veren güzel şarkıcı Demet akalın, Barıştıklarına Dair Söylentilerin Alişan Tarafından Bilerek Gündeme Gelmek üzere Çıkarıldıgını Söyleyerek Şunları Dile Getirdi. “Bayılıyorum Böyle kendisinin çıkardığı,oLmayan barışma haberlerini yalanlamalarınıza. Başka Kapıya, Bedava reklam kampanyası sona erdi çoktan” Şeklinde Attığı Tweet iLe tepkisini dile getirdi.

Şarkıcı Demet Akalın iLe Türkücü Alişan Arasındaki Söz Düellosunda Bundan Sonra Neler oLur Bilinmez Ama, Atışmalar Devam Edecek Gibi Gözüküyor. ikilinin arasındaki Söz münakaşı bir takım çevreler tarafından gündeme gelmek ve reklam yapmak üzerine kurulmuş anlaşmalı bir atışma olduğu söylenmekte. Bu bilginin doğruluğunu yanlışlığını bilemeyiz elbette lakin önümüzdeki günlerde Demet Akalın ve Alişan arasındaki söz münakaşı devam edecek gibi gözüküyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir