Mobil Sohbet

.

CinseL ilişkide Erken Boşalmak Nasıl Önlenir.

Erken Boşalmanın Önlenmesi

Erken Boşalmanın Önüne Geçmek için Bir çok Yöntem Mevcuttur.Bu Yöntemler Etkili oLur ve Kadın iLe Erkeğin Geç Boşalmasını ve iLişkinin Daha sağlam gerçekleşmesini sağlar.Lakin Burda ßilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gereken Şey, ßu Tedavi Yöntemlerinin Kalıcı Olmadığı Gerçeğidir.

1)

Boşalma Zamanı Yaklaştığında Yumurtalarımız Kendiliğinden Yukarı Doğru Çekilmeye ßaşlayacaktır.Şayet ßu Çekilmeye Engel Olunduğu Takdirde Ereksiyon Hızını Kaybeder ve Boşalma Gerçekleşmez.Eğerki Testislerinizi ParmaklarınızLa Kıstırarak Aşağıya Doğru Çekerseniz Böylelikle Boşalma Duygusu Kaybolur ve Tekrar Başa Döner.Bu Basit Yöntemi Uygulayan Çok Erkek Olduğu Bilinmektedir ve Erken Boşalmayı Önleyen Önemli Unsurlardan ve Yöntemlemlerden Biridir.

2)

Kadının CinseL Organına (Vajina) Girip Çıkma Esnasında, Boşalmaya Yakın Zamanda, Dilinizin üSt Kısmı iLe Damaklarınıza Baskı Yapın. Bu Pratik Yöntemin Sizleri Boşalmakdan Alıkoyarak, Orgazm Duygusunu Frenleyeceğini Göreceksiniz. Böylelikle iLişkinize Devam Edebilirsiniz.

3)

CinseL iLişki Sırasında aklımız Tamamen O Esnada Birlikde Olduğumuz Kadında ve Zevk Almakta ise Erken Boşalma Kaçınılmazdır. iLişki Esnasında Aklınıza Tamamen ßaşka Şeyler Getirmeye Özen Gösterirseniz Boşlama Süreniz Oldukca Artacaktır. Örnek Verecek oLursak, Arkadaşlarınızla Yaptığınız Maç Sohbet, Bilgisayarda Bir Chat ve Sohbet Odaları Sunucusunda Birileri iLe Girdiğiniz Tartışmalar, Yada Bir Matematik Sorusu Gibi Şeylerle Kafanızı Meşkul Edebilirsiniz.

4)

Beraber oLmadan Önce Bünyenize Enerji Veren Gıdalar Aldığınız Taktirde Bunun Geç Boşalmanızda Etkisinin Olacağını Göreceksiniz.

Erken Boşalma

Erken Boşalma

5)

Sex Esnasında Penisi Kadının Vajinasına Değişik Pozusyonlarda Değişik Açılarda ve Değişik Hızlarda Sokarsanız Boşalmanın Yine Geciktiğini Görebilirsiniz. Sürekli Aynı Pozusyonda ve Aynı Hızlarda Vajinaya Girişlerde Ereksiyonun Çabuk Yaşanabileceğini Unutmamak Gerekmektedir.

6)

Penis Yüzüğü oLarakda Bilinen Cock Ring Esnek ve Elastik Bir Yapıya Sahiptir.Bu pLastik Yüzük Penise Takıldığında Kan’ın Geri Gitmesini Engellediği için Boşalmak Oldukca Zaman Alacaktır.

7)

CinseL iLişki Esnasında Birtakım Pozusyonlar ve Sex Yöntemleri Boşalmanın Gecikmesine Katkı Sağlamaktadır. Birleşme Sırasında Eğer Erkek üStte iSte Aşırı Efor Sarfettiği için Oldukca Çabuk Meydana Gelecektir. Lakin Kadının üStte Erkeğin Altta Olduğu Pozuyonlarda Erkeğin Orgazm Süresinin Arttığı BilimeseL Olarak Tespit Edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir