Mobil Sohbet

.

Cem Yılmaz Yine Kırdı Geçirdi

Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti Kemal bebeğe kavuştu… Önceki sabah babalığa adım atan Yılmaz, hastane koridorlarında kahkaha tufanı estirdi..
Ünlü komedyen ‘Bebeğin ismini ne koydun’ diyen meraklı vatandaşlara ‘Nihat Doğan koyduk’ esprisiyle yanıt verdi

10 Mart’ta nikah masasına oturan Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin bebeği, önceki sabah saat 08.12’de sezaryen doğumla dünyaya gözlerini açtı. Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 49 cm boyunda, 3 kilo 155 gram ağırlığında dünyaya gelen erkek bebeğe ‘Kemal’ adı verildi. Babalık heyecanını ilk kez tadan Cem Yılmaz, hastane koridorlarında kendisine ‘Bebeğini ismini ne koydunuz’ diyen vatandaşlara ‘Nihat Doğan koyduk’ esprisiyle yanıt verdi. Doğumu gerçekleştiren Prof. Dr. Cihat Ünlü, bir açıklama yaparak, ‘Hem anne hem de bebeğin sağlığı gayet iyi. Anne-babayı tebrik ediyor, bebeklerini sağlık ve mutlulukla büyütmelerini diliyorum’ diye konuştu.

KRAL DAİRESİNDE KALIYOR

Türkiye’nin en çok kazanan ünlülerinden olan Cem Yılmaz, eşi Ahu Yağtu için hastanenin kral dairesini tuttu. Gecelik ücreti 2 bin 650 Türk Lirası olan kral dairesi, 12 kişilik toplantı salonunun da bulunduğu üç geniş odadan oluşuyor.

Şimdiden ‘etiket’ oldu!

Hala Özge Çevik, yeğeni Kemal için Twitter’da hesap açtı. Henüz tweet atmayan Kemal Bebek yer bildirimi yaparak, kendisini Maslak Acıbadem Hastanesi’nde etiketledi!

İlk tebrik Güven’den

Oyuncu Ozan Güven, sabah erken saatte hastaneye gelerek yakın dostu Cem Yılmaz’ı ilk tebrik eden oyuncu oldu.

Mazhar yok Biricik geldi

Cem Yılmaz’ın ilk sinema filmi ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ta (1998) başrolü paylaştığı Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden, hastaneye gelen isimler arasındaydı. Suden, bebekle ilgili sorulara yanıt vermek istemedi.

Post Tagged with

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir