Mobil Sohbet

.

Avatar Atakan Aslan Kimdir? Avatar Atakan Biyografisi

 

Survivor Atakan

Avatar Atakan

Tv8 Ekranlarında Yayınlanan Survivor 2016 Yarışma Programındaki Performansı, Hırsı ve Hızı iLe Dikkat Çeken Avatar Atakan iLe ilgili Bilgileri Derledik ve Sizlerle Paylaşmak Üzere Düzenledik. Yarışmada Potansiyel oLarak Birinci Gösterilen Avatar Atakan, Diğer Tüm Yarışmacılardan, Hem Kendi Takım Arkadaşlarından Hemde Rakip Takım Oyuncularından Çok Daha Hızlı ve Çok Daha Çevik Bir Yapısı iLe oLdukca Dikkat Çekmektedir. Ve Nitekim Halk Oylamasında da GeneLLikLe Birinci Gelmektedir. Son Olarak Halk Oylamasında Birinci Gelerek, Elenme Potasına Yılmaz Morgülü Sokan Başarılı Sporcu, Morgül’ün Adaya Veda Etmesine Vesile oLmuştur.Ada iÇerisinde Hemen Hemen Her Tartışmanın, Gerek Birebir oLarak ve Gerekse Dolaylı oLarak iÇerisinde Bulunan Avatar Atakan iLe iLgili Bilgiler Şu Şekildedir.

Survivor Avatar Atakan Kimdir ?

Survivor Avatar Atakan’ın Yaşı: 27
Survivor Avatar Atakan‘ın Boyu: 1.88 m
Survivor Avatar Atakan’ın Kilosu: 85 kilo
Survivor Avatar Atakan Nereli: Sivas Zara
Survivor Avatar Atakan Mesleği: Dövüş Sporu

Survivor Avatar Atakan tam adıyla Çağan Atakan Arslan 27 Ağustos 1989 İstanbul doğumludur. Atakan Arslan, İstanbul Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulundan mezun olmuştur. Yarışmacı daha genç yaşlarda spora merak salmış henüz 16 yaşındayken vücut geliştirmeye başlamış. Sporcumuz kickboks, muay thai ve free fight branşlarında kendisini geliştirmiş ve bir çok madalya kazanmıştır. Hatta eski Survivor olan Hasan ile bir ringde karşılaşmıştır. Ringte kendisine Soldier lakabı takan Avatar Atakan’ın başarılarına baktığımızda;

2007 yılı Kickboks Türkiye Şampiyonu
2009 yılı Wffa Free Fıght Avrupa Şampiyonu
2010 yılı Muay Thai Türkiye Şampiyonu
2010 yılı Best Muay Thai Superlig Şampiyonu
2010 yılı Wof World O-Sport Federatıon Muay Thai Dünya Şampiyonu
2010 yılı İfma Büyük Erkekler Muay Thai Dünya 3.sü
2011 yılı Türkiye Muay Thai Şampiyonu
2011 yılı Best Muay Thai Süper ligi Şampiyonu
2011 yılı İfma Büyük Erkekler Muay Thai Dünya Şampiyonu

Survivor Atakan

Avatar Atakan Kimdir

Survivor Yarışmasında Avatar Atakan, Favori Birinci Gösterildiği Gibi Birinci oLabilecekmi, Bunu iLerleyen Haftalarda Tüm izLeyicileri Göreceklerdir. Bizde Kendisine Yarışmada Başarılar Diliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir